Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Son yıllarda giderek artan Çarşı-Fb yakınlaşması son günlerde iyice ayyuka çıktı. Her fırsatta Galatasaray düşmanlığı yapan şovmen çapulcu grubu Çarşı, nedense Fb'nin şike ile Türk Futbolunun içine etmesine sessiz kalıyor. Başkanı ayrı, taraftarı ayrı ezik bu Bjk'nin. Alın size Bjk-Fb kız kardeşliğinin başladığı tarih: 5 mayıs 2007. Bjk-Fb lig maçında, İnönü kapalısında yükselen bir dostluk(!) pankartı:

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı ve Bjk Camiasının Ezikliği

taraftarı forumlarda ateş püskürüyor ama bir yandanda bize laf atıyolar :D, bunlarn editörleri öyle intro falan yapamaz, ağa babaları yemlemiştir bunları, birdaha duruşdan falan bahsetmesinler resmen fbnin savunucusu oldular.

Karaktersizler..Bjk'nin de kimyası bozulmuş..

İroni falan yok. Her yıl dostluk maçları bile düzenliyorlar fb taraftarları ile. Bu pankartın asıldığı dönemde Çarşı forumunda dostluk naraları atılıyordu. Eziklik diz boyuydu.

dostlukları falan yok, pankartta saygımız bu rekabeti yaratanlara demişler, ironi var tabi bu masum oldukları anlamına gelmez, yıllardır bize atmadıkları çamur kalmadı, şimdi camia olarak feneri kurtarma peşindeler.

her sene şerefli ikincilikler diye ağlıyorlar bizim camiamıza önüne gelen çamuru atmaya çalışyorlar

ama herşeyin net ve açık şekilde olduğu şu günlerde

sesleri çıkmıyor. demek ki neymiş beşiktaş?

sizler onursuz şerefsiz ve yıllarca ağlayan eziklerden başka birşey değilmişsiniz. fenerin yavşağı ikinci yıldızı nasıl takıldığı belli olmayan camiasınız.

dostlukları falan yok, pankartta saygımız bu rekabeti yaratanlara demişler, ironi var tabi bu masum oldukları anlamına gelmez, yıllardır bize atmadıkları çamur kalmadı, şimdi camia olarak feneri kurtarma peşindeler.

Böyle bir pankartı açmak düpedüz yalakalıktır fb'ye. Kimse bana aksini iddia edemez. Ne gerek var bu şekil pankartlara? Çarşı grubu şerefini satmıştır. Şike olayları ile iyice ayyuka çıktı bu durum. Sitelerine bakın, nasıl da ezik yalakalığı yapıyor haysiyetsizler. Başkanları gibiler aynı.

iyi de bize ne ? birbirlerini ister yesinler ister birleşip tek kulüp olsunlar beni ilgilendirmiyor benim takımım şampiyon olsun alayına geçirelim tamamdır

iyi de bize ne ? birbirlerini ister yesinler ister birleşip tek kulüp olsunlar beni ilgilendirmiyor benim takımım şampiyon olsun alayına geçirelim tamamdır

İkisi bir olup senin hakkını gasp ediyorlar nasıl bize ne? Biz olmasak şike olayını bile örtbas edecek şeref yoksunları.

.Forumlarini girdim ates püskürüyorlar Tüpcüye SIKE yi destekliyor diye.Herhalde Eskisehir macindada tepki gösterecekler.Pankarta gelince Herkes böyle seyler yapabilir,dostluk maci düzenlediklerinide hic görmedim.Böyle konulara acmaya gerek yok.

Mete Düren: 'TFF'nin 58.madde ile ilgili alacağı karara saygı duymalıyız'

Böyle bir pankartı açmak düpedüz yalakalıktır fb'ye. Kimse bana aksini iddia edemez. Ne gerek var bu şekil pankartlara? Çarşı grubu şerefini satmıştır. Şike olayları ile iyice ayyuka çıktı bu durum. Sitelerine bakın, nasıl da ezik yalakalığı yapıyor haysiyetsizler. Başkanları gibiler aynı.

Lafının arkasında durup,bir örnek göstersene.

yoksa aziz sinan engini beslediği gibi alen denen cakma insanıdamı besliyor

Bjk'nin gerçek yüzünü gösteren, anlatan herkese teşekkürler.

Lafının arkasında durup,bir örnek göstersene.

Galatasaray'ın şike açıklaması konusunda, fb'ye giydirmek varken, Galatasaray düşmanlığı yapmaları. Yetmez mi? Çarşı'nın fb yalakası ve Galatasaray düşmanı olmadığını mı iddia ediyorsun?

Galatasaray'ın şike açıklaması konusunda, fb'ye giydirmek varken, Galatasaray düşmanlığı yapmaları. Yetmez mi? Çarşı'nın fb yalakası ve Galatasaray düşmanı olmadığını mı iddia ediyorsun?

O konuda FB'ye sallanmıyor diyorsun...İlk postundada şike olaylarını şu şekilde yorumladıklarını söylüyorsun. "Çarşı, nedense Fb'nin şike ile Türk Futbolunun içine etmesine sessiz kalıyor. " E o konuda bunu nötrleyecek tonla şey var ? Tam okuduğuna emin misin ?

O konuda FB'ye sallanmıyor diyorsun...İlk postundada şike olaylarını şu şekilde yorumladıklarını söylüyorsun. "Çarşı, nedense Fb'nin şike ile Türk Futbolunun içine etmesine sessiz kalıyor. " E o konuda bunu nötrleyecek tonla şey var ? Tam okuduğuna emin misin ?

Fb'nin şike olayı ile ilgili bir tane intro gördün mü forumlarında? Bjk'yi çok seviyorsun galiba?

Üst Alt