Carvalhal'in Evlat Acısı | YALANLANDI


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte o iki iddiaİki evladını bir trafik kazasında kaybetmişBeşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal'in Türkiye'ye gelmeden önce iki çocuğunu trafik kazasında kaybettiği belirtildi. Bir oğlu olay yerinde ölürken diğeri hastanede kollarının arasında can vermiş. Canı çok acımış, nasır bağlamış. Bir ara her şeyden vazgeçmeyi istemiş ama pes etmemiş.Ölmenin kolay olduğu bir zamanda yeniden doğmayı seçmiş. İki çocuğunun acısını yüreğine gömüp Beşiktaş’a gelmiş. Hikayesini takımla yaptığı ilk toplantıda futbolcularına kendisi anlatıp yardım istemiş. "Bana yeniden yaşama şansı verin. Ben buraya ölmeyi reddederek geldim." (Erdem Ulus / Kartalbakisi.com)Turgay Demir de programda açıkladıa haber'de yayınlanan Artı Futbol programında yorumculardan Turgay Demir Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal'in iki çocuğunu trafik kazasında kaybettiğini söyledi.9. hafta maçlarının değerlendirildiği Artı Futbol programında yorumculardan Turgay Demir farklı bir konuya değinip Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal'in iki çocuğunu trafik kazasında kaybettiğini söyledi."Beşiktaş'a hayata yeni bir başlangıç yapmaya geldim" diyen Carvalhal'e bazı futbolcuların bundan sonra daha dikkatli davranmaları gerektiğini söyledi..
 
Cevap: Carvalhal'in evlat acısıGarip gelebilir ama ben bu adamın futbol bilgisine inanıyorum ve eğer müsade edilirse BJK'de başarılı olacağını düşünüyorum .Futbol gerçeklerine uygun bir mentalitesi var .Ayrıca üzüldüm .
 
Cevap: Carvalhal'in evlat acısıÖlmenin kolay olduğu bir zamanda yeniden doğmayı seçmiş. İki çocuğunun acısını yüreğine gömüp Beşiktaş’a gelmiş. Hikayesini takımla yaptığı ilk toplantıda futbolcularına kendisi anlatıp yardım istemiş. "Bana yeniden yaşama şansı verin. Ben buraya ölmeyi reddederek geldim."Çok etkileyici..
 
Cevap: Carvalhal'in evlat acısıRabbim kimseyi evlat acisiyla terbiye etmesin. Bu adamin boyle bir olaydan sonra Portekiz'den kalkip, kaos'un icinde olan Turk futboluna gelip, ayakta durmaya calismasi gercekten takdir edilecek bir durum. Geldiginden beri cok efendi, sicakkanli insan oldugunu gostermis oldu. Tayfur ciksada gitmiyecek takimdan.
 
Cevap: Carvalhal'in evlat acısıCarvalhal adamın dibisin. Yanlış takıma geldin umarım harcanmazsın. Kendini takımın sahibi sanan en az 6 futbolcu var BJK de.
 
Cevap: Carvalhal'in evlat acısıCarvalhal adamın dibisin. Yanlış takıma geldin umarım harcanmazsın. Kendini takımın sahibi sanan en az 6 futbolcu var BJK de.Guti'yi kesti. Kendi vatandasi Fernandes'i takimdan kesti. Bence bu adam Quaresma'yi bile keser. Devre arasini beklemek gerek. Ne tur hamleler yapacak.

Sezon basinda Lima'yi istiyorum dedi. Taraftar ne Lima'si, ne Carvalhal dedi. Lima estiriyor Braga'da. Bu adama guveniyorum. Sure vermek gerekir.
 
Cevap: Carvalhal'in evlat acısıBunu senin biliyor olman güzel, umarım çoğunluktaki BJK taraftarı ve yönetiminizde biliyordur. Zira güdümlü medyanın tetikçileri tarafından yoğun ateş altında T.Direktörünüz. Bence sahip çıkmanız gerek. Adam gibi adam.Guti'yi kesti. Kendi vatandasi Fernandes'i takimdan kesti. Bence bu adam Quaresma'yi bile keser. Devre arasini beklemek gerek. Ne tur hamleler yapacak.

Sezon basinda Lima'yi istiyorum dedi. Taraftar ne Lima'si, ne Carvalhal dedi. Lima estiriyor Braga'da. Bu adama guveniyorum. Sure vermek gerekir.
 
Cevap: Carvalhal'in evlat acısıBunu senin biliyor olman güzel, umarım çoğunluktaki BJK taraftarı ve yönetiminizde biliyordur. Zira güdümlü medyanın tetikçileri tarafından yoğun ateş altında T.Direktörünüz. Bence sahip çıkmanız gerek. Adam gibi adam.Avrupa Liginde şansımız devam ediyor.Türkiye'de şuan işler yolunda 17 puan kötü değil.Kompleksli değil Tayfur hoca geldikten sonra ilk görevime döneceğim diyor.Gaziantep-Beşiktaş maçında aleyhimize verilen hatalı kararlar varken üstüne 9 kişi kalmışken hakemin ayağına kadar gidip ' Teşekkür ederim çok iyi maç yönettiniz' diyebiliyor.Ben memnunum takım iyi oynamasada.Hangi takım şuan iyi oynuyor?Haksızlık yapıldığını düşünüyorum...
 
Cevap: Carvalhal'in evlat acısı2 evladını kaybeden bir insanın hayatta kaybedecek çok şeyi kalmamış demektir, belkide yaşamak için fazla nedeni. Eğer bu adam BJK yi hayatının anlamı yaptıysa yaptıklarının altında başka nedenler aramayıp güveneceksin. Olmuyorsa ayrılırsın ama bu adama 1 sezon şans tanı. Geçen seneki BJK nin hali ortadayken bunu bence fazlasıyla hak ediyor. Ayrıca 2 defa tv de rastladım çok efendi bir adam, Şehitlerimizden sonraki açıklamalarıylada ayrıca takdirimi kazanmıştır kendisi.Çok üzücü gerçekten. Ama ayakta kalmasını takdir etmek gerek.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt