Cassio Lincoln Resimleri - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cassio Lincoln Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Cassio Lincoln Resimleri

Antremanlara katılmamasının basınla bir alakası yoktur herhalde. kişiliği ve disiplini ile alakalıdır.

Medyanın nasıl etkisi yok eski başkanları bulup çıkardı yok poposuna tekmeyi vururduk, yok Polat adam değil bir kabul ederse vs. gibi gaz yazıları yazan ve Polat'ı dolmuşa bindiren kimdir?

Lincoln'da "Antremanlara alınmadım Almanya'ya geldim kapıdan çevrildim" diyor ne olacak? Ben söyleyeyim paşa paşa parasını ödeyeceğiz zarara giren biz olacağız.

Medyanın nasıl etkisi yok eski başkanları bulup çıkardı yok poposuna tekmeyi vururduk, yok Polat adam değil bir kabul ederse vs. gibi gaz yazıları yazan ve Polat'ı dolmuşa bindiren kimdir?

Lincoln'da "Antremanlara alınmadım Almanya'ya geldim kapıdan çevrildim" diyor ne olacak? Ben söyleyeyim paşa paşa parasını ödeyeceğiz zarara giren biz olacağız.

nereden bilioyorsun kapıdan çevrildiğini..? gitmişse bile geç gitti kamp tarihinden 2 3 gün sonra ben geldim diyor affedersin ama o kampa zamanında katılan diğer futbolcular eşşek mi aptal mı..? Oh ne güzel yaa kamp başlıyor lincoln efendi 2 3 gün sonra kampa katılıyor.. Sonra diyor ben geldim beni almadılar orası babasının çiftliği değil katılacaksın arkadaş. Birde basının eline malzeme verirsen yaparlar niye Kewell vermiyor veya bir başka futbolcumuz.. Kötü oynarsın iyi oynarsın ama ilk önce karekterli , şerefli ve pro olacaksın sana tıkır tıkır ödeniyor paran..

sorumsuz bir futbolcu.iş ahlakı yok.ama diğer yandan müthiş yetenekli,göze hoş gelen futbolu mükemmek sahaya yansıtıyor.zaten ikisi bir arada olsa dünyanın en büyük kulüplerinde olurdu şu an.fakat brezilyalılarda genetik bu sorumsuzluk

Geçen yıl Lincoln karaktersiz o bu dedik Adnan Polat'ta karizmatik başkan görünmek için, birde yönetime gelecek olası tepkileri düşünerek kestirip attı. Lincoln'de kendi suyunu ısıttı, medya altına bolca odun attı olan Galatasaray'ın 15 milyon Euro'suna oldu. Mahkemeymiş, CAS'mış palavra hiçbirini kazanamayız mazimizdeki davalardan dolayı! Bu yıl da medya Elano'nun üzerine oynuyor yok uyukladı, yok burnunu karıştırdı vs. ne olacak? Zaten adaptasyon dönemini henüz atlatamadı adam o yüzden çok iyi oynadığı söylenemez. Medya'nın niyeti bu sezon sonuda Elano'yu yemek! Transferine harcanan parayı düşünen yok sonra tabi boy boy haber olacak, ağızlar çiklet lazım! Bunlar hep medyanın iğrenç oyunları.

Abi bir git ya,nedir bu (l)incoln aşkı!ne yapmış adam 2 yılda yaklaşık 100 maç oynamışız,kaçını kurtarmış..

Kapanmış bir mevzu hakkında tekrar tekrar aynı şeyleri tartışmanın manası yok. Yeterince fotoğrafı var, isteyen onlarla vakit geçirsin;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt