Çavuşoğlu: "Bu akşam Lille'i destekliyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çavuşoğlu: "Bu akşam Lille'i destekliyorum"

Cevap: Çavuşoğlu: "Bu akşam Lille'i destekliyorum"

Bu lafın kuyruk acısından başka bir açıklamasını yapamıyorum.

Hayir bu adami neden TV ye cikarirlar anlamam?

Türk medyasi iste böyle. En iyi reytingi nasil yapariz? Ortaligi karistirarak.

Birgün geberip gittiğinde tabutunuda fransız evlatlarına taşıtırsın it.

biz de senden bunu bekliyorduk, cikip aciklama yapmana gerek yok.

Ben Trabzonu destekliyorum ama odsetde Lill e oynadim,duygusallikda bir yere kadar :)

Haluk Ulusoy'un kaza haberine ''keşke öselymiş,kiminin bedduası,asansöre yazık olmuş,öldü diye baktım allah kahretsin'' gibi yorumlar yapabilen bir nesilin taraftarına da bu yakışırdı zaten.Aman Trabzon'u destekleme sen desteklersen ben desteklemem zaten Çavuş-oğli.

ne bicim adam bu ya.ulan bir tv kanalida buna birsey demiyor.ayip be seref yoksunu angutlar

Buradaki bir çok arkadaş Fenerbahçe, Avrupa'da oynarken rakip takımı tutuyor. Bu tepki saçma bence. Çavuşoğlu şerefsizin tekidir ama bu açıklamasında fazla kızacak bir şey yok bence.

Bende Avrupada fbyi desteklediğimi hatırlamıyorum.

Bu da oluyor ki Galatasaray tek büyük.. Fb- Ts kapşsın bundan sonra kendi aralarında.

Buradaki bir çok arkadaş Fenerbahçe, Avrupa'da oynarken rakip takımı tutuyor. Bu tepki saçma bence. Çavuşoğlu şerefsizin tekidir ama bu açıklamasında fazla kızacak bir şey yok bence.

aziz yıldırım başkan olmadan önce avrupada feneri desteklerdim , ama artık ülke puanı bile umrumda değil , rezil rüsva olmaları herşeye bedel !!!

Üst Alt