Çaykur Rizespor Maçı Kamp Kadrosu Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çaykur Rizespor Maçı Kamp Kadrosu Belli Oldu!

Galatasaray Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 21. haftasında Çaykur Rizespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla tamamladı.

Çaykur Rizespor karşılaşması için saat 15.30’da Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçakla Trabzon’a hareket edecek olan takımımız, daha sonra ise karayoluyla Rize’ye geçerek maç için kampa girecek.

Galatasaray’ın Çaykur Rizespor karşılaşması öncesindeki kamp kafilesinde şu oyuncular yer alıyor:

Fernando Muslera, Ahmet Çalık, Yasin Öztekin, Selçuk İnan, Lukas Podolski, Martin Linnes, Garry Rodrigues, Sinan Gümüş, Cenk Gönen, Aurelien Chedjou, Berk İsmail Ünsal, Semih Kaya, Tolga Ciğerci, Kerem Çalışkan, Josue Pesqueira, Nigel de Jong, Luis Cavanda, Sabri Sarıoğlu.

İçimden bir his buna benzer bir şey yapacak diyor. Doğru olur mu dersen nasıl oynatacağına bağlı.

Hakan çakılı bek gibi 4-4-2 ama aslında 3-5-2 tarzı bir şey deneyebilir. Linnes daha çok önde kalır.

EDIT: Bruma yok nasıl lan? Hakan da yokmuş taca çıktık. :D

Muslera
Cavanda - Chedjou - Ahmet - Linnes
de Jong - Selçuk
Yasin - Josue - Rodrigues
Podolski

Cenk - Sabri, Semih - Tolga, Sinan - Kerem, Berk.

En fazla bunu çıkardım :red:

Mesaj mı veriyor anlamadım hoca.

Prandelli gibi umarım delice işler yapmaz Tudor'da. Çünkü hiperaktif bir adam.

23204.jpg

İçimden bir his buna benzer bir şey yapacak diyor. Doğru olur mu dersen nasıl oynatacağına bağlı.

Hakan çakılı bek gibi 4-4-2 ama aslında 3-5-2 tarzı bir şey deneyebilir. Linnes daha çok önde kalır.

EDIT: Bruma yok nasıl lan?
Hakanda yok :d

Diğerleri önemli değil de bruma niye yok lan
Patron benim mesajı vermek istiyorsa başına geleceklerden habersiz galiba tudor bey

tapa
a
l
k

komplo teorisi olarak düşünüyorum ilk önce takım bana saygı duyacak ve hiç kimse kendini Galatasaray'ın üzerinde görmesin tarzı bir mesaj olabilir takıma

Üst Alt