Cebimdeki Yabancı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5afe44cb8a6b95e226c59617ab7e75ba.jpg

7 eski ve yakın arkadaş bir akşam yemeğinde bir araya gelirler. Banu'nun (Belçim Bilgin) önerisiyle birlikte bir oyun oynamaya karar verirler. Oyun kuralları gereği hepsi telefonlarına gelen tüm mesaj ve bildirimleri yüksek sesle okumak zorundadır. Ancak kısa bir süre sonra gizli kalmış gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayınca, o kadar da yakın olmadıklarını farkedecekler, yemek hiç tahmin etmedikleri bir noktaya varacaktır. Cebimdeki Yabancı filmi, 2016 yapımı Perfetti Sconosciuti'den esinlenerek çekildi.

Film vizyonda.

Filmi izleyince ya çok beğenirsiniz ya da bu ne böyle dersiniz.
Ben beğendim. Oyuncu kadrosu ile ilgili Belçim Bilgin olmasa daha iyi olur diyebilirim ama film o gerilimi iyi veriyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

valla ben çok beğendim , çok da eğlendim.

tekrar da gidebilirim belki eşimle , ama götürmesem daha mı iyi şimdi karar veremedim.

Eşimle gittim filme o günden beri telefonu ortalığa bırakamıyorum psikolojim bozuldu..Bir bok yediğim de yok ama durduk yere tırsıyor insan :)

Yalnız alttan alta verdiği güzel bir mesaj vardı...
Filmde eşini en çok seven ve ideal gibi duran Şükrü Özyıldızdı sonra Belçimin eşi en kötü de buğra gülsoydu..Gerçekler ortaya çıkınca kötünün iyisi Buğra sonra estetik cerrah en boktanı da Şükrü çıktı.. Aslında toplumumuzn da bir yansıması gibi öyle çok ilgili duran cıvık herifler aslında en çok dolap çevirenlerdir..Bu olayı eşime anlatınca hoşuna gitti çünkü ben de odunumsu tiplerdenim :)

Yarın akşam izlerim muhtemelen. Forum Ölümlü Dünya'yı da önermişti. Onu da sıraya koydum.

Bunun yanında Fatih Akın'ın "Paramparça" filmini merak ediyorum.

Labiren: Son İsyan da yeğen kontenjanından listede. Güzel. Bereketli bir sezon. Uzun zamandır güzel filmleri bir arada vizyonda görmemiştik.

Bu arada saydığım filmler kendi şehrimdeki sinemalarda olan filmler. Yoksa vizyonda olup da buraya gelmeyen ve geleceğini düşünmediğim filmler var.

Garry Oldman'ın Winston Churchill'in hayatının bir dönemini anlattığı "En Karanlık Saat" var.

Onur Saylak'ın "Daha" filmi...

Colin Farrell,Nicole Kidman'ın oynadığı "Kutsal Geyiğin Ölümü"

Neyse elimizdekilere şükür.

Yarın akşam izlerim muhtemelen. Forum Ölümlü Dünya'yı da önermişti. Onu da sıraya koydum.

Bunun yanında Fatih Akın'ın "Paramparça" filmini merak ediyorum.

Labiren: Son İsyan da yeğen kontenjanından listede. Güzel. Bereketli bir sezon. Uzun zamandır güzel filmleri bir arada vizyonda görmemiştik.

Bu arada saydığım filmler kendi şehrimdeki sinemalarda olan filmler. Yoksa vizyonda olup da buraya gelmeyen ve geleceğini düşünmediğim filmler var.

Garry Oldman'ın Winston Churchill'in hayatının bir dönemini anlattığı "En Karanlık Saat" var.

Onur Saylak'ın "Daha" filmi...

Colin Farrell,Nicole Kidman'ın oynadığı "Kutsal Geyiğin Ölümü"

Neyse elimizdekilere şükür.

Manchester filmini seven biri olarak 3 BILBOARD filminden hazzedeceginizi dusunuyorum (eger izlemediyseniz tabi)

Üst Alt