Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Cehaletimi Bağışlayın ama Dursun Özbek Olayı Nedir?

Bu soruyu ben sormuyorum. Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan soruyor. 5 soru sormuş. Bizden bu soruları yanıtlamamızı istiyor. GSC Forum olarak bu 5 soruyu doğru bir şekilde yanıtlayıp kendisine yollayalım ve o da köşesinde yayınlasın.

Bugünkü yazısının Dursun Özbek ile ilgili kısmı:

CEHALETİMİ BAĞIŞLAYIN AMA
DURSUN Özbek’in olayı nedir?

Neden dağa, taşa “Dursun Özbek istifa” yazılıyor?

“Dursun Özbek istifa” neden bir zamanların “Çare Sarıgül”ünün yerini aldı?

Neden hiç olmayacak yerlerde karşımıza çıkıyor “Dursun Özbek istifa” sloganı?

Nedir mesele?

Ne olmakta?

Lütfen bana sekiz kelimelik tek bir cümlede özetleyebilir misiniz meseleyi?

Yazının Linki:

Ulkedeki adaletsizliğin nedenini acıklıyorum

Bu adam doğal olarak hergun yazacak konu bulamıyor ve popüler olan ne varsa ona yanliyor.
Buradaki sorun dursundan çok bu arkadaşa hergun yazı yazdirmalari

Ahmet Hakan ideal gazetecilik kriterlerini karşılayan bir gazeteci olmayabilir ama Türkiye'nin en çok satan ve internet sayfası en çok tıklanan gazete. Dursun Özbek hakkında düşüncelerimizi derli toplu ona yazsak ve o da köşesinde yayınlasa gündem oluştururuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmet Hakan ideal gazetecilik kriterlerini karşılayan bir gazeteci olmayabilir ama Türkiye'nin en çok satan ve internet sayfası en çok tıklanan gazete. Dursun Özbek hakkında düşüncelerimizi derli toplu ona yazsak ve o da köşesinde yayınlasa gündem oluştururuz.

Boş işlerle uğraşmasın Galatasaray'a bulasmasin

Şimdi Gazeteci olarak iyidir kötüdür bilmem, takip etmediğim bir köşe yazarı ama bildiğim kadarı ile alanı spor değil. Herkes kendi işini yapmalı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Konu mu bulamıyor? Hocam Türkiye'de yaşıyoruz.

Türkiye'de konu çok da Ahmet hakan bunun neresinde duruyor. Son dönem memlekete tartistirdigi şey seyma subasi diye biri. Ahmet hakani az çok biliyorum dursunu gerçekten merak ettiği için soracak bir adam değil ve cevabı gelirse onu da yayinlacagini sanmiyorum denemek bedava

subliminal var, burada tufaya gelmeyin

futboldan da anlamam futbolla uğraşanlardan da ona ilgi duyanlardan da.hepiniz hırbosunuz demeye çalışıyor, götüne top kaçasıcalardan

İki direk arasına top girmedi son iki senede yaptıkları leş kadro mühendisliği ile.
Başkada bir şey bilmesine gerek yok.

Şimdi Gazeteci olarak iyidir kötüdür bilmem, takip etmediğim bir köşe yazarı ama bildiğim kadarı ile alanı spor değil. Herkes kendi işini yapmalı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Gazetecilik benim kanaatime göre Ahmet Taner Kışlalı cinayetiyle bitmiştir. Arşivdeki gazetelere göz atın. Millet köşelerinde neler neler yazardı! Her biri bir haberdi. Bugün manşette okuyamayacağın haberler, araştırmaları gazeteciler köşelerinde yazardı. Çetin Emeç, Uğur Mumcu, Ahmet Taner Kışlalı... cinayetleriyle köşe yazarlığı biçim değiştirmeye başladı ve bugünkü Ahmet Hakan'lar oluştu.

Kabul etsek de etmesek de Ahmet Hakan köşe yazarı ve çok okunuyor. Bu yüzden köşesinde Dursun Özbek eleştirisi iyi olabilir.

Giyinmeyi bilmemesi, tipsizliği, yağlı surat oluşu.. Niye olacak ulan sportif başarı yok, vizyon yok, her şeyimizi satıyor, sürekli yalan söylüyor bla bla bla...

Cevap 2Y'de:

Yalan, yalakalık...

Bu taraftar beceriksizliğe ve vizyonsuzluğa da bir yere kadar tahammül eder ama bunlara etmez. Etmemeli.

Kanal 7'den sonra birden aydın bir kişilik modern bir kişiliğe geçiş yapması bana hiç gerçekçi gelmedi.

Hiç ciddiye alamıyorum bu adamı.

Üst Alt