Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"


Cevap: Celal Kolot: Şikeyi Galatasaray'dan ÖğrendikTv8 de söyledi. Programda sürekli 8-0 lık maç gündeme getirildi.Tv arşivi sitesinden 01:20 gibi kayıtları izleyebilirsiniz.
 
Cevap: Celal Kolot: Şikeyi Galatasaray'dan Öğrendikkuduz itler gibi ağızlarından köpükler saça saça bize saldırıyorlar.temiz ve asil duruşumuz ağırlarına gidiyor şikecilerin.
 
Cevap: Celal Kolot: Şikeyi Galatasaray'dan Öğrendik3 hafta önce aynı takıma 6 tane attıklarını söylemedimi şerefsiz
 
Cevap: Celal Kolot: Şikeyi Galatasaray'dan Öğrendikne kadar çakal,sırtlan,köpek,karga varsa doluşmuş aslan a saldırmaya çalışıyolar ama aslan asil duruşunu bozmayıp kükreyince kaçışıyolar bizide kaos a yönlendirmeye çalışıyolar ama en büyük cevap sessiz kalmak gerektiği zaman adnan öztürk açıklamaları yapıyor tüpçü hakkında olduğu gibi
 
Cevap: Celal Kolot: Şikeyi Galatasaray'dan Öğrendik14.03.1993 13:30 MKE ANKARAGUCU 0 - 6 BEŞİKTAŞ28.02.1993 13:30 BEŞİKTAŞ 7 - 0 KONYASPOR05.12.1992 18:07 BEŞİKTAŞ 1 - 3 GALATASARAY06.12.1992 13:00 FENERBAHÇE 7 - 1 KARŞIYAKA11.04.1993 15:00 FENERBAHÇE 1 - 4 GALATASARAYRahat olun onlar 7 şer atınca bişey yok biz iddiasız takıma final haftasında 1-0 yeterken 8 atınca auuvuvuvvAdam olsalardı içerde fark yemeselerdi.Onurlu gururlu bir tarihimiz var bırakın kudursunlar biz gurur duyalım boşverin.

Gençliğinde tenis izliyordu heralde.
 
Cevap: Celal Kolot: Şikeyi Galatasaray'dan Öğrendik8-0 deyince benim aklima bir rezillik geliyor ama A.Gucu maci degil
 
Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"Daha 2 gün önce Adnan Öztürk uyarmadımı bizi, bize topyekün saldırıya geçecekler diye?Salya sümük saldırmaya başladılar işte. Yakında biz ter temiziz demeye de başlarlar.ŞİKE YAPAN TÜM ŞEREFSİZLER DÜŞECEK!Puan silme, geçici af falan hiç biri kabul edilemez, DÜŞECEKLER.
 
Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"Tamam biz şike yaptığımızı kabul etmiyoruz. Ama siz ''şike yapmayı galatasaraydan öğrendik'' diyerek kabul emişsiniz. Saa- lakk saaa-laakk
 
Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"yarın çıkar ağlar 58. değişmesin af çıksın diyesonra söze gelince şerefliyiz onurluyuz şerefli ikiniciyiz. haysiyetsiz o zaman neyden korkuyorsun.
 
Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"Sinan Engin'in yorumcu olduğu bir programda başka neler konuşulabilir ki..Tamamen Fenerbahçe ve Beşiktaş yalakalığı, Galatasaray düşmanlığı. Ama boşuna uğraşıyorlar, bizi içine çekemeyecekler.
 
Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"eziklikde sinir tanimiyorlar bu fbjk liler ..pes dogrusu resmen kabul etmis $ike yaptiklarinitamam yaptinizda biz hic yapmadikki bunu kimden ögrendiniz lan ozaman gercekten ????aaaaaaaaaa tmmfenerbahcenizden :eek:
 
Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"Bir UEFA'ya mail operasyonu farz oldu yine. Ortalığı boş bulunca salak salak konuşmaya başladılar. :)
 
Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"tanidigim bjk lilerin %99 gs sempatizani ... ama yönetime nasilda buluyorlar o %1 anlamis degilim
 
Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"bu beşiktaş kadar karaktersiz bir klup yok yemin ediyorum batak masasındaki yancı gibi o pis ''abem kakao var mı narsuyu var mı -hesap kime kaldı karşim'' diye soran o sakil yancı
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt