Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"

Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"

ya arkadas imalardan sıkıldım nasıl bir leke çalışmasıdır bu dava v.s açılamıyormu bunlara başkan yönetimi yokmu bu takımın koruyan kimsesi!!!

şike yapanlar kan kardeşi oldular el birliği ile bizi karalıyorlar. biz şike yapmadık bize dediklerine bak şerefsizlerin birde yapsak kulübü kapatırırlardı

Durum öyle bir hal aldıki, "şike yapanlar kahraman, yapmayanlar suçlu" allah topunun...

Ya elinizde belge olacak ya da susacaksınız.. Sadece 8-0lık sonuca göre bunu diyemezsiniz çünkü o sezon en az 5-6 maçta böyle bitmiş.2 maçta A.gücüne 10 gol atmış Bjk takımı var.Gs 2-0 yenemez miydi yenerdi. Bjknin 5 gol atması gerekiyordu Gençlere.Gs 3 atsa Bjknin 6 atması gerekiyordu. Ha derler ki garantiye almak için maçı aldınız yenerdiniz zaten ama garanti olsun diye aldınız diyebilirler ama belgesiz diyeceksen hiç konuşmayacaksın.

Ha bu arada Aziz yıldırım neden 2003 yılındaki Bjk şampiyonluğunu gündeme getirmiyor ? S.engine şampiyonlukta yardım eden Aziz Bjk ile ilgili hiçbir suçlama yapmadı aylardır.Çok ilginç.

Gitgide çirkinleşiyorlar.Tek yapmaları gereken biraz susmak.

Bizden öğrendiğiniz kadar avrupa da oynamayı da öğrenseydinizde 8 tane yemeseydiniz :D

şike yapmayı GS'dan öğreniğini söyleyen celal kolot şike yaptığını kabul ediyor ozaman. bu sözleri söyledin diye cezan mı hafifleyecek cibilliyetsiz. GS 'olmasa Türk futbolunun değeri artmasa.hala amaralları amokacileri transfer ediyodunuz.

adama sormazlar mi kardesim, madem galatasaray'dan birsey ogrenecektin neden futbol oynamayi ogrenmedin yada avrupalardan kupa getirmeyi. ogrene ogrene sikeyi mi ogrendiniz.

Artık nasıl saldıracaklarını şaşırdılar.

Eminim bu soytarı ve bunun gibi pek çoğu hasetlerinden çatır çatır çatlıyorlar bu pis işlerde yokuz diye.

Dangalak !!

SENELERDİR DEVAM EDEN ANKARAGÜCÜ YALANI...

Galatasaray, o sezon ankaragücü'nü istanbul'da 3-0, ankara'da, ligin son maçında 8-0 yendi.11 gol attı, hiç gol yemedi.averajla şampiyon oldu...

Beşiktaşlılar'a göre, 'şaibeli şampiyon' oldu.

Beşiktaş, o sezon ankaragücü'nü istanbul'da 4-0, ankara'da, ligin bitimine haftalar kala 6-0 yendi. 10 gol attı, hiç gol yemedi.Averajla ikinci oldu...yine beşiktaşlılar'a göre, 'şerefli ikinci' oldu...

O sezon 29.hafta sonunda..

Galatasaray'ın attığı 66, yediği 21, averajı 45...

Beşiktaş'ın attığı 65, yediği 22, averajı ise 43...

Yani averaja ihtiyacı olan Beşiktaş'tı.. 30.haftada Beşiktaş, Gençlerbirliği'ni 3-1 mağlup edip 2.sırada kalıyordu.. Galatasaray 1 golle bile galip gelse o sezonu şampiyon tamamlayacaktı..Kaldı ki Gençlerbirliği maç öncesi 2 oyuncusu Kazım ve Kemalettin'i kadro dışı bırakmıştı..

Zalad : Üst üste aldığımız 3 galibiyetle ligde kalmayı garantilemiştik, üzerimizde bir rehavet oluşmuştu..Oyuncuların çoğu antrenmanlara çıkmıyordu.. Sinan Engin bana İyi oynarsan seni Beşiktaş'a kaleci antrenörü olarak alacaklar dedi. Ben de "Bana ne kaleci antrenörlüğünden dedim. Ben Beşiktaşlıyım. 120 Maç oynadım bu takımda.. 2 Sene üst üste her maçta 90 dakika oynadım.."

Ayrıca o yıl Ankaragücü, Karşıyaka'ya 7-0, Beşiktaş'a da 6-0 mağlup olmuştu.

[alıntı]

Üst Alt