celal şengör - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ister inanın ister inanmayın tam bu gavuru yazacaktım virüs konusuna aha baktım konusu uplanmış.
herif jeolog ama kendisine sorsan alim bir din adamı aynı zamanda virüs bilimcisi aynı zamanda sosyolog aynı zamanda ...
bir şeye de burnunu sokmasa olmaz.
gerçi bok yiyen adam her haltı yer .

virusle ilgili bir beyanini bulamadim programa biraz baktim havadan sudan muhabbet ediyolardi mal gibi saracak yer aramamak lazim herifi sevmiyonuz diye :zerkan: (y)

17 Ağustos 1999 depremi sonrası, İstanbul Üniversitesinden konunun uzmanı hocalar asıl tehlike Düzce'de önlem alınmalı derken kendisi İstanbul en az 8 ile çok yakında yıkılacak diye tutturuyordu. Sanırım son dönem de biraz indirime gitti 7 falan diyordu.

ister inanın ister inanmayın tam bu gavuru yazacaktım virüs konusuna aha baktım konusu uplanmış.
herif jeolog ama kendisine sorsan alim bir din adamı aynı zamanda virüs bilimcisi aynı zamanda sosyolog aynı zamanda ...

Eski asırlarda yaşasa, filozof denirdi kendisine. Aslında her insan mümkün olduğunca çok şey öğrenmeli ve çok şey hakkında konuşabilmeli. İnsan beynini ve bakış açısını uzmanlaşma adı altında tek alanda kanalize edip körleştirdiler ve tembelleştirdiler.

Eski asırlarda yaşasa, filozof denirdi kendisine. Aslında her insan mümkün olduğunca çok şey öğrenmeli ve çok şey hakkında konuşabilmeli. İnsan beynini ve bakış açısını uzmanlaşma adı altında tek alanda kanalize edip körleştirdiler ve tembelleştirdiler.
bir sahada uzman olursun iyi güzel ama başka sahada söz söylemek için önce o sahada ilmek ilmek emek vermen lazım .özel olarak din alanında açıklamalarını dinledim akılla bağdaşmayan hezeyanlar söylüyor. evet gurur duyduğu en büyük salvosu ateizm ona matematik kurallarını bile inkar ettiriyor. yani bilim adamı kimliğini bile çöpe attı .
her şeyin tesadüfi oluştugunu söyledi :) böyle bir şey matematikçe imkansız isteyen googlede aratabilir.
madem bilim gavuru oldun bari altını doldur (tabi dolduramazlar da )

bu adam eskiden yaşasaydı da laf ettiği başka alanın uzman kişilerince şimdi de maskara gözüyle bakılırdı .

behzat ç izleyen insan zekası - sayfa 3 - uludağ sözlük

virusle ilgili bir beyanini bulamadim programa biraz baktim havadan sudan muhabbet ediyolardi mal gibi saracak yer aramamak lazim herifi sevmiyonuz diye :zerkan: (y)
1 saate yakındır izliyorum. Geçmişteki salgınlar ve tedavileri dışında konuyla alakalı başka bişeyden bahsetmedi.

Arada neymar verilen 222m bonservis hk dangalaklar dedi galiba
Bide mağara anısı var. İkisi de çok iyi keyifle dinledim, izledim.

Bazı proflar sözde konuya hakim ama maske takindan başka bisi demiyor.

Celal sengor un bu sohbeti > 2 saat konuşup ama konuşmasa daha iyi olan diğer konuşmacılar.

İlber hocayla birlikte tadindna yenmiyor program. Anlik Mesela

Screenshot_20200408_224413_com.tapatalk.gscimbomcomforum.jpg

GSCimbom Mobile App

Bu herif teknik direktor degil burada futbol konustugunu gordum kac kere

Hemen dehleyin bu sahtekarı

@mods

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adamın yediği bokla senin yediklerin dezenfekte edilir aslan, o dili her yere atma öyle. Normalde bu seviyeye inmem de sana müstehak zaten gerginiz adamın şu ettiği lafa bak şengörün boku bile bundan faydalıdır.

Üst Alt