Celta Vigo, Emre Mor’dan Kurtulmak İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Celta Vigo, Emre Mor’dan Kurtulmak İstiyor

5 milyona satın alma opsiyonu ile kiralayıp denemek lazım.
Adam olursa zaten uçar.
Olmazsa geri postala

Emre yi transfer eden Dortmund ve Celta vigo yoneticileri aptal degil herhalde, onda bir gelecek gördüler ki o paraları verdiler. Biz veremezdik ama şimdi tam bir fırsat transferi olur.. Kiralık + opsiyonlu satın alma seklinde bir anlasma ile Emre M. bu kulube kazandırılmalıdır.

Yerli statude oynar + yaşı genç + extra ozellikleri olan bir yetenek..

Ondan sonra da bir b.k olmayacagini anladilar elden cikarttilar/cikartmaya calisiyorlar..

Beyin gelisimini, kisilik gelisimini tamamlayamamis adam (cocuk) icin bile bile lades demeye ne gerek var..

Emre M. da mental bazı problemler var. Bunlar da aşılmayacak turden degil. Dediğim gibi Emre nin bu hali bizim için bir fırsattır. Onların pişmanlığı bizim kazancımızdır.
Mental problemleri olduğu kesin ama bunun aşılabilir seviyede olup olmadığını bilemiyoruz, belki Dünyada bundan emin olan hiç kimse yoktur hatta?!. Ancak bir psikolog yahut psikiatr, derin psikososyal analizle bir yargıya varabilir ki öyle biri dahi garanti veremez. Demem o ki, sadece ''Terim effect?!'' bu çocuk için asla yetmeyecektir...

Ben bu riskin, makul bedelle alınmasından yana olduğumu belirttim. Önceki mesajımda belirttiğim gibi, profesyonel yardım görmeyi kabul eder ve futbola odaklanırsa muhteşem bir yetenek kazanmış oluruz...

Mental problemleri olduğu kesin ama bunun aşılabilir seviyede olup olmadığını bilemiyoruz, belki Dünyada bundan emin olan hiç kimse yoktur hatta?!. Ancak bir psikolog yahut psikiatr, derin psikososyal analizle bir yargıya varabilir ki öyle biri dahi garanti veremez. Demem o ki, sadece ''Terim effect?!'' bu çocuk için asla yetmeyecektir...

Ben bu riskin, makul bedelle alınmasından yana olduğumu belirttim. Önceki mesajımda belirttiğim gibi, profesyonel yardım görmeyi kabul eder ve futbola odaklanırsa muhteşem bir yetenek kazanmış oluruz...

Futbolun icinde kalarak profesyonel destek alsa da bir halt olmaz bundan. Iki sene falan disarda kalacak, neleri kaybettigini gorecek ancak belki oyle..

Burnunun surtmesi lazim yani eskilerin deyisiyle..

Mustafa Galatasaray kulubunun kadrolu psikiyatristi/psikologu var mı , bilmiyorum. Ama bence Acar Baltaş gibi konusunun uzmanı doktorların her kulupte olması lazım.

Mesela gençlerin ergenlik donemine gecişinde, sohret basamaklarını tırmanırken , para, pul, kadın , lux araba vesaire ile kaybolup giden bircok genç var. Belhanda nın bile mental problemleri olduguna inanıyorum.. Konumuza donersek , Emre M. Acar Baltas gibi bir uzman + FT ile yeniden dogabilir.. Satınalma opsiyonlu Kiralık sozlesme riskine degecek bir yetenek..

Yak gel yerli sonucta.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
awAM1mQ_460swp.webp

Üst Alt