Cem Dizdar'dan Melo ve Sneijder Yorumu: "Konuşmaya utanırım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Dizdar'dan Melo ve Sneijder Yorumu: "Konuşmaya utanırım"

fft104mm2573969.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Porto maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında Felipe Melo ve Sneijder için 'Çağırırsak gelirler' demişti. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında gündemi değerlendiren yazarımız Cem Dizdar, Fatih Terim'in açıklamaları üzerinden Melo ve Snijder hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, bir dönem Galatasaray forması giyen Felipe Melo ve Sneijder hakkında 'Temasımız olmadı, olmasına da gerek yok. Çağırırsak gelirler. Onların ismini söyleyince bile yüzüm gülüyor." demişti.

TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında gündemi değerlendiren yazarımız Cem Dizdar, Fatih Terim'in Porto maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında Melo ve Sneijder ile ilgili yaptığı açıklamaları yorumladı.

Melo ve Sneijder'in 35-36 yaşında olduğunu vurgulayan Cem Dizdar, "Ben bu yaştaki oyuncuların Galatasaray'a transfer olabileceğini konuşmaya utanırım. Hem Ozan diyeceğim, hem Melo diyeceğim. Hep eskiye dönüyoruz. Yeni bir şeyler inşa etmeye çalışmıyoruz." dedi.

Fanatik

Hic sevmiyorum bu herifi.

Forumdaki Sinan'in medya daki yansimasi gibi. Uyuz uyuz cins cins yorum yapiyor hep bi baska olma bi aykiri olma cabasi var.

yanlış 1 yorum. bu yorumu yapmadan önce kendi takımına dönüp bakması lzm. 35lik ihtiyar kaynıyor taraftarı olduğu takım. ve 35likler taşıyor takımı

Onun takımının doğru yaptığını mı düşünüyorsunuz ki?

Ayrıca benim yaşlı oyuncu konusunda bakışım şöyle.

1. Sneijder 28 yaşında gelip 38 yaşına kadar oynasa itiraz etmem. Kalitesi, fiziği el verdikçe oynamasını gerektirir. Giderlerken de bu fikirdeydim.
Ama 35 yaşında Avrupa futbolunun dışına gitmiş adamı tekrar döndürmek çok anlamlı değil.

2. Takımlarımızın yaş ve ücret skalaları normal olsa arada 1 tane böyle işler yapalım ama bizim takımlar zaten tamamen 30 üstü kaynıyor.

Yoksa benim gibi Sneijder fanı nasıl istemez.

beşiktaşlı organizmaları anlamak garip, geçen ekşisözlükte melo başlığını okudum. GS'ye gelmesi gündemde olduğu için kudurmuşlar.

normalde GS maç başlıklarını okuyun, 8taşlılardan geçilmiyor başlık. hem ana avrat düz saydırıyorlar. fark yiyelim diye dua ediyorlar. toki, fetösaray gibi yakıştırmalar yapıyorlar, hakemlerin hala bunca şeye rağmen bizi kayırdıklarını düşünebiliyorlar. keşke 1. torbadan münih gelse 10 tane atsa diyebiliyorlar. portonun gsye döşeyeceği boru gibi başlıklar açabiliyorlar.

ama işin enteresan yanı, melo başlığına girdiğinizde diyorsunuz ki vay be şu meşiktaşlılara bak, kırk yıllık GS düşmanları sanırsın GS'yi düşünüyor, neymiş,
"melo 36 yaşındaymış, galatasaraya faydasız olurmuş NOT: bjk taraftarı"
"başkanınız sizi kandırdı forvet almadı 3 milyon maaş ile meloyu getirecek bu yaştaki adamın size katkısı ne olur? not:kargaspor"
"Galatasaray'a yakışmıyordu, cengiz gibi birinin böyle karaktersizi GS'ye getireceğini düşünmüyorum" not:bjk taraftarı
"fernando varken, sizin en güçlü bölgeniz ortasahayken emekli bir ortasaha almak takıma ihanettir" not: kargaspor
"gs taraftarı bunun tribünlere oynadığını anlamış olması gerekir, forvetiniz eksikken miadı dolmuş birini almaları yanlış. not: tinespor"

gibi entryler gördüm, ulan madem bizim düşmanımızsınız neden bizim iyiliğimizi düşünüyorsunuz? :D

görünen o ki melonun gelme ihtimali bile karısı kargasporluları kudurtmaya yetmiş, hele bi de gelse neler olur

maalesef haklı

bjknin şu an iyi olmaması da kısmen oradaki ihtiyar hiyerarşisi yüzünden kaynaklanıyor. neredeyse tüm önemli topçuları +30. eskiden cenk ve ligimizi şenlendiren kartalişka vardı en azından biraz dinamizm katıyorlardı. şimdi mustafa pektemeki oynatmak zorunda kalıyorlar.

Üst Alt