Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de Teslim Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Garipoğlu, İstanbul Bahçelievler'de Teslim Oldu!

Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, canlı yayında Gariboğlu ailesinden bir istekte bulundu..

Başı kesilerek öldürülen Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, Garipoğlu ailesinden 3 milyon euro helallik istedi.

TEKLİF GARİPOĞLU AİLESİ'NDEN GELDİ

Fox TV’ye konuşan Süreyya Karabulut, Garipoğlu ailesinden kendisine gönderilen haberde “Cinayete karşılık helallik” teklif edildiğini, kendisinin bunu 2 şartla kabul edebileceğini söyledi.

Karabulut, ilk şartının cinayet zanlısı Cem Garipoğlu’nun adalete teslim edilmesi olduğunu, ikinci şartının ise kendisine helallik bedeli olarak 3 milyon euro ödenmesi olduğunu belirtti.

Süreyya Karabulut, “3 milyon euro verirlerse hakkımı helal ederim dedi” dedi

KENDİM İÇİN İSTEMEDİM

"Bu 3 milyon euroyu da kendim için istemedim, yanlış anlaşılmasın" diyen Karabulut, "Bu parayla kızım adına vakıf kurmayı ya da hayır yapmayı düşündüm. Aileden henüz cevap gelmedi. Ama konuşmalarımı kamereya çektiklerini de öğrendim. Ben bugüne dek hiçbir şeyimi basından gizlemedim. Benim canım yanmış. Ben kızımın adını yaşatmak istiyorum. Kan parası değil bu helalleşme" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Habertürk

Cevap: Münevver Karabulut'un babası, Garipoğlu ailesinden 3 Milyon € istedi.

Garipoğlu ailesi bu isteğe ,

Cem + 1.5 Milyon € teklifiyle yanıt verdi.

Tövbe tövbe. Nasıl bi baba bu yahu ?

Olan o guzelim kıza oldu yazık valla ne sacma sapan ilişkiler dönüo kafam almıo alan beri gelsin

Ya doğruysa benim düşüncem gerçek gibi geliyor.

Benim düşüncem ; Bu adam tamam acısı var kızını kaybetmiş üzgün yaralı ama bazende gerçektende show yaptığını düşünmemek elden gelmiyor . Ama bu haber doğruysa +ki kendi ağzı ile dedi istedim diye tam izlemeyedim ama dedi.

Show yaptığı en başından beri belliydi . . 3 Milyon yerine sana babayı verirler . .

Versinler 3 milyon € bu adamda sussun artık. Heryerde bu cinayet haberi.

Show yapıyor dedigimde olur mu ya yüregi yanıyo kızını kaybetmiş diyordu arkadaşlar

İşin kokusu cıktı işte

en başta hata kızda kaşarlık yapmış hiç mi tanıyamadın adamı psikopatmış işte kim vurduya gitti babası da her gün bi kanala çıkıyo şovdan başka bişi değil ama oğlanın arka sağlammış harbi

en başta hata kızda kaşarlık yapmış hiç mi tanıyamadın adamı psikopatmış işte kim vurduya gitti babası da her gün bi kanala çıkıyo şovdan başka bişi değil ama oğlanın arka sağlammış harbi

Salaklasma

Bi yandan adamın günahını almak istemesem de,hassas bi konu diye düşünsemde adamın yaptığını da içime sindiremiyorum yani.Hellallik parasıymış.Senin kızını öldürmüşler,bilmem kaç parçaya ayırmışlar,sen o parayı alıp yiyebilicekmisin !? Nasıl bir iştir bu anlayamadım..

istemesi hata ama karsı taraf verrirse reddetmesi garip degil bence.boyle birsey var bu acısını paraya degişiyo anlamına gelmez ama bu olayda biraz bana oyle gibi geldi

Çocuk gitti kardeşim 3 milyon Euro ne ki?Böyle bir ülkeyiz işte anlamak mümkün değil.

3 milyon euro ile vakıf kuracakmış yanlış anlaşılmasınmış peh peh peh . . En başından beri samimiyetine inanmadığım bu aile sonunda gerçek yüzünü gösterdi . . Aferin size . .

3 Milyon € yerine Garipoğlu ailesinin babasını alırsın babasını..

Bu nasıl babadır yahu.. :mad:

Adamın kızı gitmiş, ne şovundan bahsediyordunuz. :mad:

O veleti koruyan babasına sallayacağınıza, kızın babasına sallamışsınız.

Kızınız olduğunu ve bir veletin psikopatlığıyla öldürüldüğünü düşünün. PAra tabii ki karşılık değil, ama acıları unutturduğu da bir gerçek. Buna göre 3 MEU az bile.

Yazın bu kadar fotomaç okursa olacağı bu:D Türkiyenin çirkin bir yüzü işte, çok rastlanılan bir durum bu ne yazıkki.

Adamın kızı gitmiş, ne şovundan bahsediyordunuz. :mad:

O veleti koruyan babasına sallayacağınıza, kızın babasına sallamışsınız.

Kızınız olduğunu ve bir veletin psikopatlığıyla öldürüldüğünü düşünün. PAra tabii ki karşılık değil, ama acıları unutturduğu da bir gerçek. Buna göre 3 MEU az bile.

Adamın 3 Milyon Euro'yu vermesi O'nun için hiçbir sorun değil.Adam zaten zengin.Bu iş benim kafamı karıştırıyor Abi.

Üst Alt