Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı (mı?)


tribundergiGalatasaray'in Antalya kampina goturmedigi

ve Hagi'nin gozden cikardigi Cem Sultan Fenerbahce'ye

transfer oluyor.
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)yazık !!! bu çocuk ne zamandır yeteneğinden söz ettiriyordu. eskiden 17 yaşındaki oyuncuyu oynatırdık biz arkasında durup. şimdi nerede o günler.
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)yazık !!! bu çocuk ne zamandır yeteneğinden söz ettiriyordu. eskiden 17 yaşındaki oyuncuyu oynatırdık biz arkasında durup. şimdi nerede o günler.20 yaşında.

Demek tuttuğu takım Fenerbahçe'ymiş.

O zaman şeye kadar yolu var. Neydi o? Şey işte. ;)
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)Fener'in istediği Cimbomlu kadro dışıF.Bahçe, sezon sonunda serbest kalacak olan Cem Sultan’a talip oldu. Sarı lacivertliler, 300 bin TL yetiştirme parasını öderse genç forveti transfer edebilecek.

G.SARAY Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, önceki gün başlayan Antalya kampına A2 takımdan 8 futbolcuyu alırken, golcü Cem Sultan’ı bu listenin dışında bıraktı. Sebebi ise, 19 yaşındaki golcünün sezon sonu bitecek olan sözleşmesini uzatmaması. Yönetim, bu sezon birçok kez A takımla idmana çıkan Cem’in menajeri ve ailesiyle masaya oturdu. Ancak önerilen ücrette anlaşma sağlanamayınca, A takım kadrosuna alınmaması kararı çıktı. Diğer oyuncularla birlikte Antalya’ya gelen Cem Sultan, imza atmadığı için A takım kadrosu yerine, A2 takımının kampına gönderildi. Cem Sultan’ın sezon sonu yetiştirme bedeli olan 300 bin TL’yi ödeyen kulübe gidebileceği belirtildi. Ligin bitiminde serbest kalacak olan 19 yaşındaki golcüye Fenerbahçe ve Bursaspor’un talip olduğu belirtildi.

Kaynak:ZurriyetBenzer haber Fanatik'te de var galiba kaptiricaz bu cocugu.
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)Giderse kendi ayıbı. O kadar da değil artık.Önce bir "ol" sonra bişeylerin pazarlığını yap Cem efendi.
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)Bence yazık olmaz, bile bile lades olur. Mesele Galatasaray'la sözleşme imzalamamış olması değil. Anlaştığın takım Bursa olur, İBB olur, Kayseri olur anlayışla karşılarım ama Fenerbahçe'de hangi genç oyuncu fırsat bulmuş da tercih ediyorsun ki?Yıllardır caminanın büyük atılımlar beklediği bir oyuncuydu. Çok üstüne düşülüyordu. Sebebi her ne ise bir şekilde ikna edilmesi gerekti. Mutlak bir kırgınlığı ya da anlaşamadığı bir nokta vardır. Eğer gerçekten bir gönül bağı varsa onu bilemem.
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)Bence yazık olmaz, bile bile lades olur. Mesele Galatasaray'la sözleşme imzalamamış olması değil. Anlaştığın takım Bursa olur, İBB olur, Kayseri olur anlayışla karşılarım ama Fenerbahçe'de hangi genç oyuncu fırsat bulmuş da tercih ediyorsun ki?O derece Fanatik demek ki. :eek:
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)Serdar Özkan'a, Kazım'a, Zan'a ve bunlar gibi adamlara verdiğiniz paranın onda birini verseniz kalacak şu çocuk. Çok sıktınız yönetim, içimizi kuruttunuz.
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)Vay anam vay be. 5 - 10 sene önce böyle olacak deseler gülerdik.Biz rakiplerin şutladıklarının peşinde onlar da bizim gençlerimizin peşinde...Bence Cem Sultan kardeşimiz de Galatasaraylılık olgusundan nasibini almamış değil mi?
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)Giderse kendi ayıbı. O kadar da değil artık.Önce bir "ol" sonra bişeylerin pazarlığını yap Cem efendi.Niye ayıp olsun hocam. Adam kendine hiç sıra gelmeyeceğinin farkında. Döküntülere trilyonlar bağlarken bu çocuklar 3 kuruşa talim mi edecekler? O da aklınca intikam alacak bizden fenere gidip. Çocuk işte daha. İki sırtını sıvazlasan biraz gönlünü hoş tutsan 3 kuruş daha fazla para versen birkaç maç oynatsan (kaldı ki takım zaten 9.) gönlünü alırsın.Ama adnan sezginin kendisi üzerinden kazanabileceği bir komisyon olasılığı yok galiba ki uğraşmamış.
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)Vay anam vay be. 5 - 10 sene önce böyle olacak deseler gülerdik.Biz rakiplerin şutladıklarının peşinde onlar da bizim gençlerimizin peşinde...Bence Cem Sultan kardeşimiz de Galatasaraylılık olgusundan nasibini almamış değil mi?Hayır tabi ki. Ama Cem Sultan'ın da yaptığı akıl işi değil; aynı muamelenin daha kötüsünü Fener'de görecek.
 
Cevap: Cem Sultan Fenerbahçe'yle Anlaştı(mı?)Daha bu yaşta fenere giderim ayağı yapıyorsa, defolsun gitsin.Umrumda değil.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt