Cem Sultan kadroda - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan kadroda

Cevap: Cem Sultan kadroda

kimse kimseyi begenmek zorunda degildir.sana göre iyi bana göre yetersizdir.

Tamam kardeşim sorsam 5 senedir cemi hiç maç kaçırmadan izleyen birisindir sen kesin oyüzden tartışmaya bile girmicem. ama benim 2 arkadaşım kartalspor a2 kalecisi (bitanesi cem'den 5 gol yedi) insan değil o çocuk dedikten sonra ben izlemeye başladım Cem'i, uzun zamandır izlemiyorum ama izlediğim kadarıyla her türlü bu takımda oynar. ;)

Not: Beğenmeye bilirsin ama benim yorumuma alıntı yaparak yorum yapma, yanlış anlaşılıyorsun.

offffffff.aklım kalbim karmakarışık :).şimdi anıl ve cem sultan ilk 11 başlamış ,onlara nasıl kıyacanki golleri atsalar maçı kaybetsek :).onlarada laf atmayız umarım :(.

Yaaaa koskoca adamlarsınız bırakın bu antifenerliliği, biz kendi takımımıza bakalım çıkalım maçımızı oynayalım ve bu çocuklar mümkünse parçalasın Trabzon'u.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki son 3 yıldır Galatasaray yönetimlerinin yaptığı hataların bu kadar ertelenmesinin tek nedeni Fenerbahçe'nin şampiyon olmamasındandır. Eğer bu sürede Fenerbahçe sürekli şampiyon olsaydı eminim ki daha önce toparlanır ve bu hallerde olmazdık.

Ne kadar iyi oynasak golü bulsak da kalecimiz ve defans hattımız sağlam olmadığı için 2-3 gol yiyeceğimizi düşünüyorum.

Cem Sultan'ı taraftar çok iyi tanıyor ve biliyor, kontratı da bitiyormuş,

bu zorlu maçta oynatacaklar, Cem Sultanın da ilk maçı, büyük ihtimalle kötü oynayacak,

bakın kötü oynuyor bu çocuk diye sözleşme imzaamayacaklar :eek:

Yıllardır bekliyorum bu çocuğu A takımda izleyebilmek için. Ama malesef çok kötü bir kadroda yer alacak ve kendisini ne kadar gösterebilecek.

Emre B. Arda Sabri bu takımda parlarken arkalarında büyük ağabeyleri vardı , Türkiye'nin en iyi futbolcuları vardı. Ama sen yalnızsın Cem. Bu kadroda kendini ispatlarsan daha büyük olursun.

Üst Alt