Cem Sultan, Servet'i devirdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan, Servet'i devirdi

Cevap: Cem Sultan, Servet'i devirdi

İdmandan sonra Cem Servet'den özür dilemek için odasına gitmiş ama Servet geri çevirmiş Cem'i. Ayrıca Bülent Ünder'e de şikayette bulunmuş 15 yaşındaki çocuklara taviz verip tepemize çıkarıyorsunuz diyerekten.

Twitter haber servisi sundu.

Allah askına siz halısaha macında hicmi kavga cıkarmıyorsunuz sert bir mudehale sonunda mesela ben gecen babamla tartıstım :eek: :asd:O

Olur böyle seyler

İdmandan sonra Cem Servet'den özür dilemek için odasına gitmiş ama Servet geri çevirmiş Cem'i. Ayrıca Bülent Ünder'e de şikayette bulunmuş 15 yaşındaki çocuklara taviz verip tepemize çıkarıyorsunuz diyerekten.

Odun yav, bildigin odun... Görgüsüz herif, böyle cahillere kaptanlik verenlerin ben....

Gereksiz adam.Ayıboğan'ın boğanı gitti gerisi kaldı. :mad:

CemSultan40 Cem Sultan

Para şöhret herşey var sende bende hiçbiri yokk bende war ola seyde sende yok gücün bana yeter belkı ama adamlıkta senı ayaklarım

CemSultan40 Cem Sultan

altına alır ÇİĞNERİM

CemSultan40 Cem Sultan

söyle büyük insan dew adam adamlıktan bahsetsene bana küçüğe vurmak küfür etmek adamlıksa ben şerefsiz ahlaksız bi insanın tekiyim

CemSultan40 Cem Sultan

ıstedığınız kadar vurun dusurun ben yıne kalkıcam o Taşıyamadığız kutsal formayı en iyi şekilde taşıcam yazıklar olsun sıze

CemSultan40 Cem Sultan

dünkü açıklamaların çok iyiydi ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün söylicek daha fazla bısey bulamıyorum

CemSultan40 Cem Sultan

Senle aynı formayı giyiyorum diye utanıyorum hatta

CemSultan40 Cem Sultan

bak servet çetin sert vuramamısssın demekkı suratıma hala konusuyorum sana abı dıyodum kardesımdende kuculdun artık gözumde

Servet'e giydiriyor twitter da. :asd:

Adam reis adayı beyler.

Yalnız twitterda böyle konuşması güzel olmamış.

Haklı olabilir ama böyle konuşma yakışmaz.

Ufacık olayı 2 tane egolu oyuncu ne hale getirdi.2sinide kovacaksın akıllansınlar

Servet'in karakteri işte bu! diyince laf atıyordunuz. Karakter yoksunu herif.

Üst Alt