Cem Sultan, Servet'i devirdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan, Servet'i devirdi

Cevap: Cem Sultan, Servet'i devirdi

Saha içinde verilen arada Kazım, Culio ve Kewell'ın hararetli konuşmaları üzerine teknik direktör Bülent Ünder eliyle basın mensuplarını işaret edince, oyuncular bu kez şakalaşmaya başladılar

:eek:

Hadi lan Cem , artık ilk 11'de formayı zorla da olsa kap. Adam savaşıyor işte resmen antremanda, hırsını görüp takıma almaları gerekirken el kol işareti yapmasınlar cocuga daha fazla.

Eskiden antrenman raporlarini okumak icin sabirsizlikla saatlerce beklerdim. Simdi hic umursamiyorum.

Yanlız medyada işini biliyor.Şuanda Galatasaray futbol takımıyla ilgili en çok haber yapacak kişi Servet.Sürekli Servet üzerinden haberler yapıyorlar.Taraftarda Servet üzerinden sinirini kusuyor.

Servet artistin onde gideni, maclarda sacindaki bandajla ugrasmaktan topunu oynayamiyor herif.

Sezon sonu keske gonderilse, harika bi haber olur. 1 tasla 2 kus vurmus oluruz, hem Servet gitmis olur hemde kar yapmis oluruz onun verecegi zarari kara donusturerek.

Dilerim sezon sonu gonderilirsinde kurtuluruz senden.

Servetle bende kapışırım la :D

Koca cüsseside işe yaramıo artık.

Yanlış anlaşılmasın Cem'e laf yok.beğeniyorum,

Dermişim hiç izlemedim :eek:

Saha içinde verilen arada Kazım, Culio ve Kewell'ın hararetli konuşmaları üzerine teknik direktör Bülent Ünder eliyle basın mensuplarını işaret edince, oyuncular bu kez şakalaşmaya başladılar.

Anaokulu?

Üst Alt