Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CemSultan40Cem Sultan

SAOL BABA Beni böle yetıstırdıgın ıcın hakkımı savunmak dogruyu sölemek dogru soleyenı 9 köydn kowarlar ama kımse bılmezkı 10.köyun oldunu

CemSultan40Cem Sultan

SAOL ABI BASLAMADAN FUTBOLU BANA BIRAKTIRDIGIN ICIN

CemSultan40Cem Sultan

gerekırse futbolu bırakırım bana babam el kaldırmadı bu yasıma kadar sen kımsın

CemSultan40Cem Sultan

bak servet çetin sert vuramamısssın demekkı suratıma hala konusuyorum sana abı dıyodum kardesımdende kuculdun artık gözumde

CemSultan40Cem Sultan

Senle aynı formayı giyiyorum diye utanıyorum hatta

CemSultan40Cem Sultan

dünkü açıklamaların çok iyiydi ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün söylicek daha fazla bısey bulamıyorum

CemSultan40Cem Sultan

ıstedığınız kadar vurun dusurun ben yıne kalkıcam o Taşıyamadığız kutsal formayı en iyi şekilde taşıcam yazıklar olsun sıze

CemSultan40Cem Sultan

söyle büyük insan dew adam adamlıktan bahsetsene bana küçüğe vurmak küfür etmek adamlıksa ben şerefsiz ahlaksız bi insanın tekiyim

CemSultan40Cem Sultan

altına alır ÇİĞNERİM

CemSultan40Cem Sultan

Para şöhret herşey var sende bende hiçbiri yokk bende war ola seyde sende yok gücün bana yeter belkı ama adamlıkta senı ayaklarım

Twitter

cem-sultan-1.jpg

cem-sultan21.jpg

Cevap: Cem Sultan'dan, Servet'e Cevaplar

CemSultan40 Cem Sultan

gerekırse futbolu bırakırım bana babam el kaldırmadı bu yasıma kadar sen kımsın

Servet adama vurmuş resmen.

Liseli alert!!!!

Haklı olabilir ama twitterda böyle yazması yakışmaz hiç bir Galatasaray futbolcusuna. Bu da Galatasaray kulübünün ne kadar başıboş olduğunu gösteriyor.

söyle büyük insan dew adam adamlıktan bahsetsene bana küçüğe vurmak küfür etmek adamlıksa ben şerefsiz ahlaksız bi insanın tekiyim

Adi herif.

ıstedığınız kadar vurun dusurun ben yıne kalkıcam o Taşıyamadığız kutsal formayı en iyi şekilde taşıcam yazıklar olsun sıze

Helal be aslanım, sen böyle devam et, nasıl olsa seneye bu pislikler temizlenecek.

CemSultan40 Cem Sultan

SAOL ABI BASLAMADAN FUTBOLU BANA BIRAKTIRDIGIN ICIN

Adam futbolu bırakmış...

Cem haklı olabilir ama bu açıklamalar talihsiz olmuş. Sen neden gidip twitter da paylaşıyosun bunları. Olmaz abi. Bakalım sen sözünün arkasında durabilecek misin futbolu bırakacak mısın? Bunlar sinirle yapılmış gereksiz açıklamalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt