Cem Sultan'ı harcamayın! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan'ı harcamayın!

Cevap: Cem Sultan'ı harcamayın!

Cem de kanatda oynuyo dikkatini çekerim

A2 ligi maçlarını GSTV den verildiği ölçüde izliyorum. Cem bildiğin nokta santrafor kardeş Serdar ise eğer beklenen gelişimi gösterir ve fiziksel olarak kuvvetlenirse Türkiye sınırları içerisinde etişmiş en önemli ve Avrupa standartlarında bir kanat oyuncusu olabilecek bir oyuncu birbirleriyle kıyaslamak doğru değil.

öyle görünüyoki seneye kim başımızda olur bilmem ama tugay bu takımda kalacak !ve bir çok genç yetneği izleme imkanı bulucaz. semih kaya,serdar,cem,berkin,sinan,onur,berk .......

Ben devre arasında yerli oyuncu kalitesini yükseltebilmek için takviye yapılacağını, Türkiye ligi içerisinde yerli oyunculara istenen fiyatların uçması nedeniyle de bu stratejinin gurbetçi oyuncular üzerinden gerçekleştirileceğini düşünüyordum, ancak gelişmeler karşısında yani herhangi bir yerli oyuncu alınmaması sebebiyle sezon sonunda altyapıdan çok sayıda oyuncunun A takıma kalıcı olarak alınarak yeniden bir yapılanmanın planlandığını düşünmeye başladım.

A2 ligi maçlarını GSTV den verildiği ölçüde izliyorum. Cem bildiğin nokta santrafor kardeş Serdar ise eğer beklenen gelişimi gösterir ve fiziksel olarak kuvvetlenirse Türkiye sınırları içerisinde etişmiş en önemli ve Avrupa standartlarında bir kanat oyuncusu olabilecek bir oyuncu birbirleriyle kıyaslamak doğru değil.

A2 nin '' Nokta Forveti '' Anıl ve İbrahim Selendir.

Cem ve Berkin 3 lü forvetin sağında ve solunda oynuyorlar tıpkı Serdar gibi

serdar geliyor diye cemi elden çıkarmak olurmu ya sag kanatmış olurmu hiç zaten bizim takımda kimin nerde oynadıgı belli degil gelecekte ikiside kendini a takımda oynıcak düzeyde oldugunu düşünürsek serdar sag kanat cem forvet oynar serdar geliyor cem gider yuh derim yani

Avrupa'da 16 yaşında A takımda forma veriyorlar,bizde ise 20 yaşında A takım idmanına bile çıkarmıyorlar:(:(

Maç kadrosunda en az 5 tane alt yapıdan yetişen oyuncu bulundurma kuralı falan konulması gerek.

Üst Alt