Cem Uzan: "Galatasaray inşallah Paris'e gelir" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Uzan: "Galatasaray inşallah Paris'e gelir"

Şu adamı Galatasaraylı diye övenler var, hele yukarıda biri yanyana gelmiş çok mükemmel adammış, maşallah yanyana gelince gbtsini çıkarıyor arkadaş herhalde, Tayyipten beter yapardı bu adam Türkiye'yi, adam USA yı dolandırabilmiş biri yahu bizim ülkeye neler yapardı acaba. :redface:

genç parti zamanı birlikteydim

Türkiye'yi, adam USA yı dolandırabilmiş biri yahu bizim ülkeye neler yapardı acaba

şu ettiğin laf komik cem uzan ı tanımadığın ve adamın türkiye de ne gibi yatırımlarının olduğunu devletin de bu adamın üzerine oynadığını bilmemen çok normal.ali ağaoğlu gibi devlet yalakası bir işadamı olsaydı şuan başüstünde taşırdı sizin gibiler

Aziz Yıldırım'ın dışarda rahat rahat gezip, bu adamın Fransa'lar da sürünmesi ayrımcılık suçudur, açık ve net.

cem uzan siyaseti atmış kafasından.adamın şu anki tek düşüncesi kepez davası.sonra GS galiba.sabahtan akşama kadar spor konuşulyomuş evde.baya röportaj yapmış sözcü.

genç parti zamanı birlikteydim

Türkiye'yi, adam USA yı dolandırabilmiş biri yahu bizim ülkeye neler yapardı acaba

şu ettiğin laf komik cem uzan ı tanımadığın ve adamın türkiye de ne gibi yatırımlarının olduğunu devletin de bu adamın üzerine oynadığını bilmemen çok normal.ali ağaoğlu gibi devlet yalakası bir işadamı olsaydı şuan başüstünde taşırdı sizin gibiler

hacım merak ettim. tam olarak hangı yıl? ve ne yapıyordunuz tam olarak? parti işleri falan mı

Şu adamı Galatasaraylı diye övenler var, hele yukarıda biri yanyana gelmiş çok mükemmel adammış, maşallah yanyana gelince gbtsini çıkarıyor arkadaş herhalde, Tayyipten beter yapardı bu adam Türkiye'yi, adam USA yı dolandırabilmiş biri yahu bizim ülkeye neler yapardı acaba. :redface:

USA yı değil Motorola yı dolandırdı, ayrıca o zamanki şartlarda Motorolayı dolandıran adam tabiki BB den daha zeki bir adamdır. Ve ben Uzan ın çok iyi bir ülke yöneticisi olabileceğine inanıyorum hala.

En azından kendi toprağında değil elin amerikasında soygun yapıyor.

Ayakkabı kutusuz uçaklarla!

ALLAH Kuran İslam deyip çalan, insanlarımızı özellikle gençlerimizi dinimize soğuk bakmasına uzaklaşmasına hatta kopmasına bile neden olan dinsiz imansız itler gerçek hırsızdır benim için... Uzan reis geliriz bir çayını içmeye seni mi kıracağız? :)

şu herifi övenler var tarihin en büyük dolandırıcılarından biri bu adam başbakan olsa tayyibe rahmet okutur donuna kadar soyar milleti..

Gesendet von iPad Air mit Tapatalk

Üst Alt