Cemal Özgörkey adaylıktan çekildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemal Özgörkey adaylıktan çekildi!

Cevap: https://www.maraton.com.tr/Ozgorkoy-yaristan-cekildi_137257.html

2008-07-09-epicfail.jpg

Cevap: Cemal Özgörkey adaylıktan çekildi!

ne zaman polat yönetiminden

eski bir yüz görsem

dayanamam ağlarım

kafamı vururum

duvardan duvara

duvardan duvara :)

iyce şiir oldu la :))))

Şöyle bir durum olabilir. Adnan Polat bir aday çıkarmaya çalışıyor biliyorsunuz. Eğer bu aday çıkacak olursa Özgörkey'de o adayın listesinde olacaktır ve Özgörkey yanlıları da Polat'ın gösterdiği adaya destek vereceklerdir. Mesela Haluk Ulusoy veya Alp Yalman aday olsa, yanına Özgörkey'i de alsa. Haldun Üstünel de onlarla olacaktır. İşte o zaman işler karışabilir. Aysal'ın kazanması çantada keklik olmaz yani.

Şöyle bir durum olabilir. Adnan Polat bir aday çıkarmaya çalışıyor biliyorsunuz. Eğer bu aday çıkacak olursa Özgörkey'de o adayın listesinde olacaktır ve Özgörkey yanlıları da Polat'ın gösterdiği adaya destek vereceklerdir. Mesela Haluk Ulusoy veya Alp Yalman aday olsa, yanına Özgörkey'i de alsa. Haldun Üstünel de onlarla olacaktır. İşte o zaman işler karışabilir. Aysal'ın kazanması çantada keklik olmaz yani.

İlave olarak başka bir senaryo olabilir. Tek aday olursa Galatasaray için daha hayırlı olur, o yüzden ben çekileyim de demiş olabilir. Ama eğer böyle olsaydı, çekilme sebebi olarak açıklardı. Sebebinin açıklamadığına göre, belli ki hala bir şeyler düşünüyor. Adnan Polat'ın gösterdiği adaya destek verebilir yani.

Twitter son dakika..Cemal Özgörkey' den açıklama geldi..

Özgörkey'in açıklamaları:

GS yönetimi sadece başkanın değil, prof. bir yönetim kurulunun sorumluluğudur, bir ekip işidir. GS için en doğrusunu planlamaya çalıştığım bu günlerde temasta bulunduğum kişilerde yaşanan derin fikir ve görüş ayrılıkları camiamızın geleceğine yönelik beni ciddi anlamda kaygılandırmıştır. Başkanlığa aday olduğum günden buyana tek hedefim, GSK'nu GS'lıların hak ettiği başarıya ulaştırmaktır. Ancak bugün hedeflediğim noktadan uzaklaşmaya başladığımı görerek adaylıktan çekiliyorum.

Başka bir yönetimin ve oluşumun içinde kesinlikle yer almayacağım.

Üst Alt