Cemal Özgörkey Başkanlığa Adaylığını Koydu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemal Özgörkey Başkanlığa Adaylığını Koydu

Cevap: Cemal Özgörkey Başkanlığa Adaylığını Koydu

Bence, Cemal Özgörkey şimdiye kadar düzgün bir Galatasaray'lı profili çizmiştir. Ama Galatasaray başkanlığı için yeterli kademeye ulaşacak kalibrede değil. Adnan Polat'ın karşısına, maddi olarak kuvvetli bir aday çıkarmak gerekiyor. Doğru aday Haluk Ulusoy'dur.

Çok değil daha bir yıl önce,

Aday oldu diye ana avrat küfür yiyerek, vatan haini ilan edildi Adnan Öztürk

Şimdi başkanlığı konuşuluyor.

Adnanlar yer değiştirdi.

Bence, Cemal Özgörkey şimdiye kadar düzgün bir Galatasaray'lı profili çizmiştir. Ama Galatasaray başkanlığı için yeterli kademeye ulaşacak kalibrede değil. Adnan Polat'ın karşısına, maddi olarak kuvvetli bir aday çıkarmak gerekiyor. Doğru aday Haluk Ulusoy'dur.

Haluk Ulusoy mu?????? Güldürme.

Henüz hiç bir şey belli olmaz. 2 aylık süre zarfında üzerinde mutabakata varılacak bir aday zaten çıkacaktır. Şimdilik isimler konuşulur zemin yoklanır ama bu sefer süreç farklı işliyor.

Adnan Öztürk'ün aday olmasını bekliyorum böyle bir durumda. Şahsen desteklerim de, tabii geçen seferki projeleriyle gelirse.

İşin aslı yaptıklarının meyvesini yeme vakti geldiğinde Adnan Polat'ın başına gelenleri hiç sindiremiyorum.

Ama Galatasaray taraftarını ateşe atması asla kabul edilemez.

Yoksa krizde izlediği politika fena değildi.

Çok iyi hizmetleri olduğuna inanıyorum.

Ama keşke şu kamera muhabbetini çıkarmasaydın başkan....

İşte o hatanın telaffisi yok malesef.

Unal Aysal'in adı her secim donemi gecer.. Maddi yonden cok kuvvetli olduğunu biliyorum ama yönetim acısından nasıl olur pek bir fikrim yok.. Bilen varsa yorum beklerim bı? Gerçi aig mı ne vardi ondan hisseleri alıp Galatasaray'a devretmişti diye hatırlıyorum.. Bunu karşılıksız yapan adamı yonetici olarak görmek hoşuma gider ama fazla bir bilgim olmadıgı için onun hakkında sormak istedim burda da??

Ünal Aysal dışında galatasarayı tatmin edecek bir başkan yok bence.

Hem liseli, hem türkiyenin en zengin iş adamlarından birisi, 2 yıl önce servetinin 5 milyar dolar olduğu söyleniyordu.

Galatasaray taraftarı isterse yönetimde yıkar yönetimde getirir stadda Ünal Aysal için pankart açılsa, tezahürat yapılsa bence bu çağrıya kulak verir zaten başkan olmayı çok istediği biliniyordu.

Bir başkan için en önemli şey taraftarın desteğini almak değilmidir ?

evet ya ali dürüst'ü bende çok severim bizede çok yakışan bir başkan olur gerçekden.

başkanlık için ünal aysal ile ortak hareket etme haberleri vardı geçen ay.

Adnan Sezgindende kurtulmuş oluruz bu sayede.

Ünal Aysal dışında galatasarayı tatmin edecek bir başkan yok bence.

Hem liseli, hem türkiyenin en zengin iş adamlarından birisi, 2 yıl önce servetinin 5 milyar dolar olduğu söyleniyordu.

Galatasaray taraftarı isterse yönetimde yıkar yönetimde getirir stadda Ünal Aysal için pankart açılsa, tezahürat yapılsa bence bu çağrıya kulak verir zaten başkan olmayı çok istediği biliniyordu.

Bir başkan için en önemli şey taraftarın desteğini almak değilmidir ?

5 milyar dolarmi :) bence baskan olsun. bakarsin kendi cebinden kimleri getirir.

Ünal Aysal beyin direk olarak bu işlere karısacagını zannetmiyorum. Belki dısarıdan destek verebilir.

Üst Alt