Cemal Özgörkey: "İmza kampanyasını doğru yaklaşım olarak görmüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemal Özgörkey: "İmza kampanyasını doğru yaklaşım olarak görmüyorum"

Hepiniz defolup gideceksiniz.

Paranız var diye Galatasaray'ın kaderiyle hiç biriniz oynayamazsınız.

Divan kurulu, kongre üyeleri Dursun'u destekleyen herkes defolup gidecek.

Taraftarın intikamı bu sefer acı olacak.

Fikirlerini begenmesek de insanlarin saygiyla ve demokratik sekilde dusuncelerini ifade etme hakki vardir

Sakin olmayi bilmeliyiz her fikre karsi

Çok kaypak var camia içerisinde. Yazıklar olsun.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Cemal Ozgorkeyin kim oldugunu suradan okuyabilirsiniz , bu egitim , bu CV afedersiniz ama hangimizde var ? Adama laf ediyorsunuz da gulerler yani gorenler , adamin ulastigi noktalara , kalitesine bakin bir de sizin ithamlariniza bakin , kaypak , hain , vb

yazik valla .

Dusuncesine katilmiyorum deyip gecemiyorsunuz

Cemal Ozgorkeyin kim oldugunu suradan okuyabilirsiniz , bu egitim , bu CV afedersiniz ama hangimizde var ? Adama laf ediyorsunuz da gulerler yani gorenler , adamin ulastigi noktalara , kalitesine bakin bir de sizin ithamlariniza bakin , kaypak , hain , vb

yazik valla .

Adamın cvsinin mevzu ile ne alakası var?Boş boş konuşma.Neler başarmış ne noktalara gelmiş insanlar var dünya üzerinde eleştirilen.Göz göre göre bu konuşmaları yapan kim olursa olsun Galatasaray düşmanıdır,haindir.

tipten işçilerine gerekli güvenlik önlemlerini almamış ve bir çok kişinin iş kazasıyla ölmesine sebep olmuş katil patron tipi akıyor

yazik valla .

Sana ne oluyor, avukatı mısın? Bu kulüp taraftarlarındır, genel kurul fosillerinin, liseli kodamanların değil. Bunu herkese göstereceğiz. Özellikle senin gibilere.

Adamın cvsinin mevzu ile ne alakası var?Boş boş konuşma.Neler başarmış ne noktalara gelmiş insanlar var dünya üzerinde eleştirilen.Göz göre göre bu konuşmaları yapan kim olursa olsun Galatasaray düşmanıdır,haindir.

Ben dusuncesine katilin demedim. Adam saygili bir sekilde dusuncesini soylemis , saygiyla buna karsi cikmakta bir sey yok , ki ben de karsi fikirdeyim , ama adam kalkip da "imza toplayanlar soyledir boyledir" mi demis mesela ?

Insanlari saygiyla ve duzgun kelimelerle elestirmekten yoksun musunuz ? Kaldi ki yazinin buyuk cogunlugunda o da durumdan memnuniyetsizligini ifade etmis

yazik valla .

Yani? Cv'sine göre adam mı değerlendireceğiz? Ona bakarsan Dursun da başarılı biri o zaman. Adam neleri başarmış kendi hayatında. Cv'sine bakarak adam değerlendirilmez. Adamın ne olduğu böyle günlerdeki görüşlerinden belli olur.

Sana ne oluyor, avukatı mısın? Bu kulüp taraftarlarındır, genel kurul fosillerinin, liseli kodamanların değil. Bunu herkese göstereceğiz. Özellikle senin gibilere.

Temiz toplum ve duzgun sohbet istiyorum , herkes saygisini koruyacak elestirisini o sekilde yapacak . Diger yandan klup ne genel kurulundur ne de taraftarindir . Klubun yonetimini secenlerdir genel kurul , sahibi filan degildir

Klubun bir sahibi olsaydi kararlari ve herseyi o yonetirdi , daha tarihinde bir kez memnun olmadigi yonetimi degistiremeyen taraftar mi klubun sahibi ? Klise populist soylemler iste ,hic bir karsiligi olmayan ..

Yani? Cv'sine göre adam mı değerlendireceğiz? Ona bakarsan Dursun da başarılı biri o zaman. Adam neleri başarmış kendi hayatında. Cv'sine bakarak adam değerlendirilmez. Adamın ne olduğu böyle günlerdeki görüşlerinden belli olur.

Tekrar soyluyorum , dusuncesine katilin demedim . Adamin yazisindaki dusunceleri ifade bicimi ile buradaki mesajlari bir karsilastirir misin ? Seviye ve secilen kelimeler acisindan

Temiz toplum ve duzgun sohbet istiyorum , herkes saygisini koruyacak elestirisini o sekilde yapacak . Diger yandan klup ne genel kurulundur ne de taraftarindir . Klubun yonetimini secenlerdir genel kurul , sahibi filan degildir

Klubun bir sahibi olsaydi kararlari ve herseyi o yonetirdi , daha tarihinde bir kez memnun olmadigi yonetimi degistiremeyen taraftar mi klubun sahibi ? Klise populist soylemler iste ,hic bir karsiligi olmayan ..

Yav he he.. Senin ve bu herifin söylemlerinin çok karşılığı var. Yahu Galatasaray elden gidiyor, her geçen gün eriyor sen kalkmış yok saygı, sevgi, cambırleyli cap cup, Cemal kodamanı imza kampanyasını doğru bulmuyormuş. Bu duruma sessiz kalan Galatasaraylı olamaz. Gerisi teferruat!

Üst Alt