Cemile Bayraktar: "Kemal Sunal filmleri bu ülkeye yapılmış büyük bir kötülük" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cemile Bayraktar: "Kemal Sunal filmleri bu ülkeye yapılmış büyük bir kötülük"

hiçbir cemaatla alakam yok kuran sünnet ilmihal diyanet vs zaten insana birçok şeyi gösteriyor.
kemal sunal kızını eşek kadar adamlara satılığa çıkarır talibi çıkmayınca en son dayısına teklif eder dayısı " ben alırdım ama nikah düşmez " deyince verilen karşılık şudur : belki düşer .

bu kadar da uzaklaşmayın kendinizden bazı şeyleri görün

Yahu ne diyorsun birader. Bu ülkede kızına tecavüz eden binlerce namussuz var. Başlık parasıyla kızını satanlar var. Başlık parası adı altında olmasa bile sırf zengin diye kızını sevmediği birine veren bir ton insan var. Hepsi bir kenara çocuk gelinler var. Ailesine ana avrat küfür eden adamlar var. Kızına "seni s.kerim" diyen adamlar var bu coğrafyada.

Anadolu'da!

Kemal Sunal bunları en hafif şekilde karikatürize etti diye o mu suçlu!

Sanatçı toplumun aynasıdır efendim! Bırakın artık "gösteri sanatları insanları yozlaştırıyor" gibi hastalıklı fikirleri! Esasında sanat toplumdan besleniyor. Kemal Sunal'ın başarılı olmasının en büyük sebebi de budur! Toplumda kızına "orospu" diyen babalar olmasa Kemal Sunal ya da bir başkası filmlerinde bunu konu etmez. Etse de başarılı olamazdı!

Allahın yobazı sanattan ne anlar ki sanatçıya emekçiye saygısı olsun.Görmediği seye inanıp gördügü güzelliklerden bi zıkkım anlamayan bağnaz oksijen israfı canlılar

Haklı aslında, Kemal Sunal şuan 25 yaşında olsaydı, çektiği filmlerin hiç birini çekemezdi çünkü karşıt diye ''fetöcü veya israilli'' diye iftiraya kurban giderdi.

Bu devirde Kemal Sunal filmleri gibi filmler çekmek artık imkansız.

Hırsıza hırsız, namussuza namussuz diyemediğimiz bir dönemdeyiz.

Her film çekildiği dönemin şartlarına göre kıyaslanmalıdır.
1970'lerde filmler çekip hala bu filmler TV'lerde oynatılıp izlenme rekorları kırıyorsa; bu kesinlikle tartışılmaz bir başarıdır.

Hanımefendinin kendi fikiridir izlemeyebilir.Filmleri beğenmeyebilir.Fakat Kemal Sunal'a saygı duymak zorundadır !!
Kendi ideolojisini benimsemeyen herkesi ve herşeyi ötekileştirmek bu ülkeye verilebilecek en büyük zarardır.Bölücülüktür !

Biz de hem Türk Televizyonu, hem Alman televizyonu var ve izlenilir.

Ben çoğunlukla Alman kanallar izlerim. Bariz bir klas farkı var arada. Alman programlar genellikle daha yüksek bir eğitim kitlesine yönelik olur.
Türk prodüksiyonlar genel bir kitleye yönelmek istiyor ($$$)...bundan dolayı içerikler basit tutuluyor.

Üst Alt