Cengiz: "İlk defa Galatasaray lehine hata oldu, medyada şenlikler başladı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz: "İlk defa Galatasaray lehine hata oldu, medyada şenlikler başladı"

1524512369802.png

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Televizyonu'ndan Abdullah Şanlı'nın gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Başkanımız Mustafa Cengiz, Alanyaspor karşılaşmasına ilişkin yöneltilen soruya "Ben maç önü, maç sonu konuşmuyorum. Takımla aynı otelde kalmıyorum; rolü gerçek sahiplerine vermek istiyorum. Hakem yorumcularına da saygıda bulunuyorum. Futbol bunun için güzel. Herkes futbol yorumcusu oluyor. Bu nedenle futbol kitlesel bir spor" dedi ve şöyle devam etti:

"ŞENLİKLER BAŞLADI!"
"Biz 23 Nisan’dan önce Alanya’da bir şenlik başlattık. Bunun adı da uzun yıllardan bu yana ilk defa Galatasaray lehine verilmiş tartışmalı bir pozisyonu tartışma şenlikleriydi. Tartışmalı bir pozisyon doğdu. İlk defa da Galatasaray lehine oldu. Üç gündür ilgili taraflar tartışıyor. Demek ki Galatasaray o kadar düzgün koşullarda devam ediyor ki ilk defa lehine bir pozisyon tartışmasıyla şenlikler başladı. Güzel bir şenlik. Ben bu kutlamalara gülümsüyorum. Hakaret, küfür, aşağılama olmadıkça devam etmesini diliyorum. Fakat lütfen geometrik pieroya da bakmalarını rica ediyorum."

"BÜTÜN RAKİPLERİME SAYGI DUYARIM"
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, kendisine yöneltilen, şampiyonluk sorusunu ise "Son ana kadar, son düdüğe kadar asla şampiyonluğu kutlamam. Bütün rakiplerime saygı duyarım. Eşitlik, adalet ve dürüstlük içinde bir şampiyonluğun Galatasaray’a nasip olmasını dilerim” diyerek yanıtladı.

Galatasaray.org

İyi en azından meydanı boş bırakmasın yeter başkan. Dursun çapsızından alıştılar tabi ondan bu cüretleri. İki senelik camialar bize dil uzatır olmuş.

DbXl3zQW0AEo4mq.jpg

Trabzonlu'nun omzunun izdüşümünü alıp santimine kadar gösteren Pierro acaba bugün neden sadece çizgi çekip kararı Tümer gibi heriflere bırakmış. Madem bu kadar ayrıntılı bir sistemdi bu bizim maçta niye kaç santim olduğunu ölçememiş ??? Bizim maçta niye rakibin omzunun izdüşümü alınmamış ???

Üst Alt