Cengiz Özyalçın da İstifa Edecek mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz Özyalçın da İstifa Edecek mi?

cengizozyalcin-1.jpg

Galatasaray'da Levent Nazifoğlu'nun ve Alp Yalman'ın istifalarının ardından başka istifaların da yaşanabileceği konuşuluyor.

Önce Yalman’ın istifası ile başlayalım… Galatasaray’da Levent Nazifoğlu’nun görevini bırakmasının ardından bu istifa bekleniyordu.

Başkan Dursun Özbek ve Galatasaray yönetimi, Yalman’ın da görevi bırakacağını konuşuyordu. Ancak bu istifa Galatasaray kulübünde 25 Mart’ta yapılacak olan Olağan Mali Genel Kurul sonrasında bekleniyordu. Fakat Alp Yalman’da, kritik genel kurulu beklemeyip istifasını dün akşam kulübe iletti. Peki bu istifa neden bekleniyordu? Çünkü Galatasaray Kulübü eski başkanı Alp Yalman, göreve Levent Nazifoğlu ile birlikte geldi.

Alp Yalman, Duygun Yarsuvat ile birlikte girdiği başkanlık seçimlerinde listesindeki futbolu idare etmesi adına görevlendirdiği yönetici de Levent Nazifoğlu’ydu. Nazifoğlu istifa kararı alıp görevini bıraktığı için eski başkan Alp Yalman da Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulundan ayrılma kararı aldı.

BAŞKA İSTİFA YAŞANIR MI?

Galatasaray camiasında konuşulan bir başka istifa iddiası ile alakalı bilgi verelim… Galatasaray Kulübü kulislerinde hafta sonundan bu yana 2.Başkan Cengiz Özyalçın’ın da istifa edebileceği konuşuluyor.

Galatasaray’ı deplasman maçlarında yalnız bırakmayan ve her zaman temsil eden Cengiz Özyalçın da Trabzon’a gitmeyince camiada bu tip iddialar ortaya atıldı.

Hatta Levent Nazifoğlu ile Eski Sporcular Derneğinden dostlukları olan Özyalçın’ın da Nazifoğlu’nun ayrılığı nedeniyle kulüpteki görevlerini bırakacağı iddiası gündeme getirildi. Ancak bu iddiaların asılsız olduğunu Cengiz Özyalçın az önce kulüp binasına gelerek belgelemiş oldu.

Çünkü Galatasaray Yönetim Kurulu bugün saat 12:00’de yani dakikalar önce TT Arena’da başladı. Dün Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in TT Arena’nın üst kullanım hakkı ve basketbol salonu adına Ankara’ya gitmesi nedeniyle Yönetim Kurulu, bugüne ertelendi.

Ve az önce başlayan toplantıya Cengiz Özyalçın da katıldı, istifa iddialarının asılsız olduğunu ortaya koydu. Spor Arena, Özyalçın’a ulaştı. Özyalçın istifa gibi bir düşüncesinin olmadığını ifade etti.

Hürriyet

Üst Alt