Cengiz Özyalçın: "İkinci yarı tipik bir Galatasaray” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz Özyalçın: "İkinci yarı tipik bir Galatasaray”

62b4fa70d733440e96baaea4cd895d73.jpeg

Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın 2-1 kazanılan Bursaspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Özyalçın, karşılaşmayla ilgili değerlendirmesinde "Bursa stadyumu bugün anormal kalabalık ve coşkuluydu. Birinci devredeki oyunu yeterli bulmadım. İkinci yarı tipik bir Galatasaray. Aslanlar gibi sahaya basan, hakim olan ve goller atan bir takım vardı. Bursa, çetin bir takım. Son 2 haftadır galip geliyorlardı. İddialı bir takım. Başkanım, yönetim kurulu ve sporcuları, baştan sonuna kadar takımımızı destekleyen taraftarlarımızı canı gönülden kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Ligin uzun bir maraton olduğunu da ifade eden Galatasaray İkinci Başkanı, “6. haftadayız. Lig 34 hafta. Baştan sonuna kadar ipi göğüslemek en büyük arzum dileğim. Taraftarımıza vereceğimiz en güzel hediye" dedi.

Cengiz Özyalçın maç içindeki oyuncu değişiklikleri için ise "Teknik bir konu. Ben yönetici arkadaşlarımla beraber oyunu izledik. Neden değişiklik yaptı bilemem. Bana göre galipsek bu yolda her şey mubah" şeklinde konuştu.

GSCimbom Portal

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt