Cengiz: “Sportif A.Ş’ye şaibeli insanlar yerine Galatasaraylı isimleri getireceğiz"


Galatasaray’da 20 Ocak’ta gerçekleştirilecek Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da Dursun Özbek’in rakibi Mustafa Cengiz’den adeta son dakika sürprizi geldi. Cengiz, Habertürk’te katıldığı bir programda Sportif AŞ yönetiminde taraftarın geniş çapta desteklediği isimlerden Burak Elmas ve Abdurrahim Albayrak’ın yer alacağını ifade etti.


Cengiz, “Sportif A.Ş’ye hangi takımlı olduğu bilinmeyen, şaibeli insanlar yerine Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas gibi Galatasaraylı isimleri getireceğiz. Onlarla görüşme halindeyiz ve inşallah onlar bizim Sportif AŞ’mizde olacaklar” ifadelerini kullandı.


Bu gelişme sonrasında açıklama yapan Burak Elmas, “Sayın Mustafa Cengiz’e bu zor yolculukta ve sonrasında her türlü desteği vereceğimi söylemiştim. Teveccüh edip vereceği her türlü görev için sözüm geçerlidir. Biz Galatasaraylıyız ve hep buradayız” dedi.

Sn.M.Cengiz’e,bu zor yolculukta ve sonrasinda her turlu destegi verecegimi soylemistim..Teveccüh edip verecegi her turlu gorev icin sözüm gecerlidir..Biz Galatasarayliyiz ve hep buradayız..


— Burak Elmas (@Burak__Elmas) 18 Ocak 2018
 
hqdefault.jpg
 
Başımıza ne geldiyse Galatasaraylılardan geldi zaten, Galatasaraylı olmasada olur karakterli insanlar getirin profesyoneller getirin onlar başarılarından haz alırlar
 
Üst Alt