cengiz ve albayrak’a transfer yapmayın baskısı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

cengiz ve albayrak’a transfer yapmayın baskısı

Saçma geldi. Bize Ronaldo - Messi - De Bruyne gelse TFF hakemleri müsade etmezse zaten şampiyon olamayız bizim salak yönetimin yapacağı transferi engellemelerine gerek yok .

albayrak'ın yabancılarla nasıl iletişim kurduğunu bir göz önüne getirin. Bir ingiliz, bir fransız bunu görse ne tuhaf bir mahlukat bu diye başından savuşturur. Hangi akla hizmet bu transferden sorumlu yönetici yapıldıysa?

Ne kadar iğrenç bir zamanda yaşıyoruz ya. Bize bunları bile düşünür hale getirenleri allah bildiği yapsın ne diyim

albayrak'ın yabancılarla nasıl iletişim kurduğunu bir göz önüne getirin. Bir ingiliz, bir fransız bunu görse ne tuhaf bir mahlukat bu diye başından savuşturur. Hangi akla hizmet bu transferden sorumlu yönetici yapıldıysa?

Tam Temel fikrasi yapilacak bir sahis ha, Temel yerine Abdür'ü koy muazzam fikralar cikar.

Cengiz seçildikleri sonra vukuatları ile kime ne amaçla hizmet ettiğini kanıtlamış , atanmış Başkan dursundan kurtulurken bir başka maşaya kulübü Emanet ettiğimizi çok geç anlamıştık.

Şimdi görüyorsunuz kulübün kasasında olmasa bile transfer için harcama yetkisi olan 16m eurosu var ancak ısrarla Fatih terimin istifası için bir operasyon yürütülüyor, an be an Galatasaray Yönetimi bir kukla gibi yönetiliyor.

19 Ocak’ta tüm Galatasaraylıları yönetimi istifaya davet etmek üzere Ali Sami yene bekliyoruz

FFP ye göre 14m harcama hakkı olan bir yönetim bilerek transfer yapmıyorsa ben art niyet ararım.

Bu haftasonu göksel Gümüşdağ ile Mustafa Cengiz ne konuştular telefonda , Albayrak’ın şirketine bu hafta maliyeden bir heyet neden ziyarete gitti ?

Yakında hepsi su üstüne çıkacak inşallah.

Göksel Gümüşdağ Mustafa Cengiz'e "Bu sene sonunda zaten bırakıyorum , bize kolaylık sağlayın" dedi mi demedi mi?

Üst Alt