Cenk Ergün, Alen Halilovic'in Peşinde! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün, Alen Halilovic'in Peşinde!

Bu tip oyuncuları alalım bence yetenekli sonuçta.Birkaç maçını izlemiştim bu çocuğun.
Yetenekli dikine giden,pas oyunu fena olmayan bir çocuk bu.Ancak son kararlarda saçmalaması ve biraz bencil olmasıyla brumanın ilk halini hatırlatmıştı bana.

BoldRevolvingBlackcrappie.gif

Hamburg çoğu oyuncusunu satış listesine koydu. "Patron çıldırdı herşeyi elden çıkarıyoruz" misali her oyuncuyu satacaklar para konusunda anlaşırlarsa.

Bu Halilovici bırakın ama Holtby ye çökmeyi denesinler 2018 de kontratı bitiyor.

sent via GSC

Son düzenleme:
Bruma gibi bir yeteneği kaybettikten sonra Halilovic'in gelmesi çok iyi olurdu ...

Bu potansiyeldeki gençlerle adımızın anılması bile çok iyi bişey bence ...

Hamburgla anlaşmak yetmiyor bu çocuk için. Barcanın geri satın alma opsiyonu var kontratinda 2019a kadar ve Las Palmasın satın alma opsiyonu var 4 milyona.

Işin Barca boyutu var. Öyle Hamburga gitti, transfer bitti olmaz beIN Sportsun dediği gibi.
Sadece geri alma opsiyonu varsa sorun olmaz. Mesela Emre Can Leverkusen da oynarken Bayern'in de geri alma opsiyonu vardı ama Liverpoola sattılar.

Tamamen kontrattaki detaya bağlı.

Böyle küçük herifler iş yapmıyor bizim ligde genelde, ben kararsızım Halilovic için ne desem bilmiyorum.

sent via GSC

Sadece geri alma opsiyonu varsa sorun olmaz. Mesela Emre Can Leverkusen da oynarken Bayern'in de geri alma opsiyonu vardı ama Liverpoola sattılar.

Tamamen kontrattaki detaya bağlı.

Böyle küçük herifler iş yapmıyor bizim ligde genelde, ben kararsızım Halilovic için ne desem bilmiyorum.

sent via GSC

Bu yönetim için fazla, hemen gelsin.

Takimda cöpler belli

Barca'ya kadar yükselmis bir Adama hayir diyecek durumda degiliz risk almak zorundayiz

Üst Alt