Cenk Ergün, Alen Halilovic'in Peşinde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün, Alen Halilovic'in Peşinde!

1092038_toptease_article_desktop.jpg

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün'ün Hamburg seferinin nedeni ortaya çıktı.

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Hamburg ile transfer görüşmesi yaptı. Alman ekibinden transfer edilmek istenen isim ise Hırvat Alen Halilovic. Kariyerine Dinamo Zagreb takımında başlayan 20 yaşındaki orta saha oyunusu Barcelona, Sporting Gijon, Las Palmas ve Hamburg takımlarında forma giydi.

Hırvat oyuncu geçen sezon toplamda 25 maçta 1 gol, 2 asist üretti.

beIN SPORTS

Alamayiz. Bu çocuk daha 20 yaşında. Doğru işlenirse o seviyeye çıkamasa bile 5 sene sonra Luka Modric potansiyeli görüyorum kendisinde.

Hamburg yollarını ayırmak istiyor diye haberler okumuştum Tudor hırvat olman bir işe yarasın ikna et şu oğlanı ...

Hamburg satmak istiyor. Tembel diye (defans yardim adina)
Onu bilmiyordum. Modric'te tembeldi, hatta Real Madrid'e geldiğinde Mourinho onu orta sahada oynatıyor diye çok eleştiriliyordu. Mourinho o adamı iki yönlü bir orta sahaya dönüştürdü şuan 31 yaşında olmasına rağmen mevkisinde dünyanın en iyisi. Herhalde Real bu konuda Mou'ya ne kadar teşekkür etse azdır.

Üst Alt