Cenk Ergün: "Alternatif oyunculara yöneleceğiz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "Alternatif oyunculara yöneleceğiz"

Çocuk rest çekti atalantaya
Menajeri bile konuştu hocası bile bırakıyor klubu bırakmıyor entresan diye atalanta için

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biliyorum da adamlar net rest çekti yani oyuncu isterse de dememişlerdi. Spinazzola işinin olmayacağı 3 gün öncesinden bence belliydi. Coutinho deli gibi istedi sakatlık numarası yaptı yine vermedi Liverpool mesela.

Biliyorum da adamlar net rest çekti yani oyuncu isterse de dememişlerdi. Spinazzola işinin olmayacağı 3 gün öncesinden bence belliydi. Coutinho deli gibi istedi sakatlık numarası yaptı yine vermedi Liverpool mesela.
Hayirlisi olsun olacağına vardı sonuçta
Asıl sıkıntı kim alınacak beksiz şampiyonluk hayal bu sistemde
Zaten tek kanat hücum yapıyoruz

Sol ayaklı iyi kalite birini bulmak kolay değil. 14 maç idare edeceğiz mecburen.

Carole'ü Asamoah henüz belli olmadan göndermek çok büyük hata. 350k€ kazandık ama yedeklemek için çok daha fazlasını kaybedeceğiz.

Adamlar söylemiş yerine oyuncu almadan bırakmayız diye çok açık ve net

Juventus gibi bir takım istemiş olsaydı yerine çok rahat oyuncu alırdı. Muhtemelen o kiralık verdikleri oyuncu seneye geleceği için yeni bir yatırım yapmak istemediler bence. He birde aldıkları Höwedes de dahil olmak üzre 1-2 oyuncuları da sol bekte oynayabiliyor. Ama muhtemelen Asamoah'ı sol bek olrak değil orta saha alternatiifi olarak düşünüyorlar.

Bu işte bir gariplik var. Olaylar olumlu ilerlemeseydi bizim Cenk ve yönetimin kanadı bu kadar olumlu konuşmazdı. Son dakika artık Juve tarafında ne olduysa artık karar değiştirmişler. Bizimkilerin hatası bu transfere çok fazla oldu gözüyle bakıp alternatif oyuncu bakmamaları oldu.

Şimdi iZledim konuşmasını. Bu transfer döneminde mümkün olmadı dedi. Burdan anladığım denayer gibi italyada bir aslan var.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tek yanlış hamlemiz bu oldu bu dönem için. Bu saatten sonra kaliteli bir adam imkansız. İdare edecek ortalama/kiralık birini bulursak iyi.

Üst Alt