Cenk Ergün: "Asamoah transferinin olma şansı yüksek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "Asamoah transferinin olma şansı yüksek"

Of of façan yansın karşiim. Sağdan geliyosun Mariano tokatlayıp yolluyor, soldan geliyorsun Asamoah tokatlayıp yolluyor ortada zaten Maicon kalede bu durumda olduğundan da dev olacak bir Muslera rakip atakları olgulaştırmadan bitirecek bir hamle olur doğrusu.

Arda bu takımın içine eder hiç lazım değil. Tam aldık yürüyoruz derken keyfimizin içine etmeyin. Karakter olarak son derece sıkıntılı ve son dönemde de iyice antipatik olmuş bir oyuncu. Milli takıma yaşattığı skandallar, evet videosu mideosu derken siyasete iyice bulaşması, Acun - Rıdvan - Aziz üçlemesi ile olan iyi muhabbeti derken stadyumdaki önemli bir kesim taraftar tarafından ıslıklanabilir ve hatta yuhalanabilir.

Asamoah ise tabi ki gelmeli.

Arda bu takımın içine eder hiç lazım değil. Tam aldık yürüyoruz derken keyfimizin içine etmeyin. Karakter olarak son derece sıkıntılı ve son dönemde de iyice antipatik olmuş bir oyuncu. Milli takıma yaşattığı skandallar, evet videosu mideosu derken siyasete iyice bulaşması, Acun - Rıdvan - Aziz üçlemesi ile olan iyi muhabbeti derken stadyumdaki önemli bir kesim taraftar tarafından ıslıklanabilir ve hatta yuhalanabilir.

Asamoah ise tabi ki gelmeli.

Arda eskisi gibi de olabilir,66'yı kimse almasın ben alacağım dediyse.

Cenk Ergün: "Asamoah konusunda çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Şu anda söyleyeceğimiz şeyler, bazen negatif olarak dönüyor"

Cenk Ergün: "Arda'nın bana bir sözü var bir gün G.Saray forması giyecek. Ben bunun daha çabuk olmasını istiyorum"

Cenk Ergün: "15 gün içinde bitebilir. 66 numaralı formamız boşta."

çok acayip yaw. Umarım olur
:D

Sevgili Keltoş emeğine sağlık da futbolcular biraz da otobüsle gelsin. Takımda Türk kalmadı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt