Cenk Ergün: "Asamoah transferinin olma şansı yüksek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "Asamoah transferinin olma şansı yüksek"

Arda hariç her cümlesi ayrı güzel. Gerekirse kanat transferi ara döneme bırakılsın ama Arda gelmesin. Herif el üstünde tutulurken bile net arızaydı, şimdi bunca nefret kazanmışken tümden saçmalar, yazık olur yapılan yatırımlara...

Arda' nın transfer edilmesini en çok isteyenlerin bile % 90 ı, benim gibi kendisi ile aynı mekanda bir 5 dk bulunsa bu isteklerinden vaz geçerlerdi; öylesine irrite edici, gösteriş meraklısı, sevimsiz bir tip ki o zamana kadar kaptanımız, yetenekli futbolcu filan diye en sevdiğim futbolculardandı; önyargım var idiyse bile olumlu yönde idi yani. Yakınında bulunan başkaları da benim bu olumsuz düşüncelerimi fazlasıyla teyit etmişlerdir...

Şu Şansal'ın adami konuşturmama olayı yok mu.. ??soru soruyor
adam cevap veriyorken daha cevabi bitmeden baska soru soruyor. Onun da cevabi bitmeden hemen baska bir soru daha. Tamam bizim icin onemli guzel sorular ama birak adam biraz konuşsun ulan.

asamoah elzem 1 transfer hamlesi.

garry bugün beğendim. kaptırdığı toplardaki telafi hırsı iyiydi. arda gelmesin eğer başka alternatif yoksa.

gerekirse asamoah ileri çıkar linnes geriyi tutar o derece sevmiyorum ADAM'ı.

Arda Turan bizim icin buyuk isim olsa bile kafamda cok soru isareti var, Selcuk'tan sonra yeni el freni olma ihtimali baya yuksek. Emre Mor veya baska bir genc alinsa daha mantikli geliyor bana.

Hizli bir forvet yakisir aslinda ama sol bek sart. Serdar sasirtdi beni iyi oynadi ama yinede guenmiyorum.
Asamoah gelsin ligin anasini belirler.

Juve ye sol bek gelmiş.Bu hafta içinde gelir Asamoah kesin.Pek hoşnut bakmasamda Arda da sola gelirse Tudora rağmen 80 puanı görür bu takım.

Arda cok yanlis transfer hamlesi olur. Haydi karekterini, triplerini, takim icinde grub olusturacagini ve gelince huzur kalmiyacagini gectim, bir kenara koydum. Sirf oynadi tarz futbola bakinca galatasarayin hizli futbol düzenine hic uymadigi kesin. Cünkü arda daha cok bire birede etkili olan ama bunu yaparkene daha cok sürat kulanmiyan bir oyuncu adeta sidestep yapa yapa adam gecmeye calisiyor. bazilari bana tepki verebilir ama sol acik olarak arda yerine garry tercih ederim. Garry arda kadar futbol bilgisi olmasada eksikleri fazla da olsa en azindan hirzli cok kosan ve en önemli takmin hizli futboluna katki veren bir oyuncu, bu sezon sirf Türkiye liginde oyniyacagiz ve bence bir sekilde idare ederiz. Ardaya verilecek yillik 4 milyon ile cok daha klas bir oyuncu getirebilinir veya ona verilecek parayi baska bölgeye misal sol bek geldikden sonra stopere harciyabiliriz. Ardayi getirmek iyi gidebilecek bir sezonun icine etmek olur. Cünkü arda barcelonada starlarin icindeki bir futbolcu ama galatasaraya gelince starlarin icinde starim diyecek bir egosu var cünkü ben barcelonali ardayim havasi ile gelecek.

Suan öncelik solbek insallah asamaoh olur birde hava hakimiyeti yüksek olan bir stoper gerekli, sonra sol acik ve yedek forvete bakilmali.

Son düzenleme:
Forvet transferi kiralık niasse olabilir tam o tarz yedek bir oyuncuya ihtiyacımız var.
Gecen sene beşiktaş maçında o tarz oyuncunuz olsa 2-0dan sonra maç 5e giderdi bu sene o tarz oyuncuya ihtiyacımız var umarım forvet niassedir.

sergen kardesimizin yırtına yırtına günlerdir söyledigi isim aslında bizim aradıgımız özellikte adam ahmed musa

fakat leicister para yönden zengin kulüp ve o cocuga ciddi yatırım yaptılar yani biz alamayız o cocugu

Üst Alt