Cenk Ergün: "Asamoah transferinin olma şansı yüksek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "Asamoah transferinin olma şansı yüksek"

fft226_mf8719042.Jpeg

Cenk Ergün: "Asamoah transferinin olma şansı yüksek."

Cenk Ergün: "Asamoah konusunda çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Şu anda söyleyeceğimiz şeyler, bazen negatif olarak dönüyor"

Cenk Ergün:
"Arda'nın bana bir sözü var bir gün G.Saray forması giyecek. Ben bunun daha çabuk olmasını istiyorum"

Cenk Ergün:
"15 gün içinde bitebilir. 66 numaralı formamız boşta."

Cenk Ergün: "Stoper çalışmalarımız var. 8 Eylül'e kadar indirebildiğimiz kadar uçak indireceğiz. Kalkan uçaklar da olacak."

Cenk Ergün: "Mutluyuz. Lige çok iyi bir başlangıç yaptık. Mutluluk bu gece geçerli yarın tekrar çalışmalara devam edeceğiz"

Cenk Ergün:
"Gomis kulağıma eğildi ve "Marsilya da güzeldi ama burası başka" dedi. "

Cenk Ergün: "Duruma göre bir golcü transferi daha olabilir"

Cenk Ergün: "Feghouli sakat geldi. Milli takım arasına kadar aramıza katılamayacak görünüyor."

Cenk Ergün:
"2 haftadan beri Sinan Gümüş konusunda müspet bir gelişme yok. Onu isteyen kulüplerden, masada olan bir teklif yok."

Cenk Ergün:
"Ama ayaklarımız da yere sağlam basmalı. Bu maçı kazandık bitti. Artık bu yerde kalıcı olmamız lazım."

Cenk Ergün: "Osmanlı maçını kazanıp bayram öncesi Sivas maçıyla seyircimizle bütünleşeceğiz."

beIN SPORTS

Son düzenleme:
Arda gelirse 8 gol 10 assist banko. Ardanin karakterini begenmeyebilirsiniz ancak Tolganin sag acik oynadigi takima seviye atlattirir bu gercegi de kabul edin.

Güzel konuşma la,kanım ısındı valla akıllı biri,cengiz gibi manyaklar röportaj veriyodu tvde hey gidi hey

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda gelirse 8 gol 10 assist banko. Ardanin karakterini begenmeyebilirsiniz ancak Tolganin sag acik oynadigi takima seviye atlattirir bu gercegi de kabul edin.

hantal şişkonun teki el freni olmaktan öteye gidemez. takımı karıştırmasına karakterine değinmiyorum bile. takım hızlı ve dikine oynuyor hızlı kontraya çıkıyor arda bu oyuna ayak uyduramaz. yedeğe çeksen rezalet de çıkarır. zaten çok da pahalı.

Üst Alt