Cenk Ergün: "Birkaç transfer, Östersunds maçlarında oynayacak noktaya gelecektir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "Birkaç transfer, Östersunds maçlarında oynayacak noktaya gelecektir"

DCsdWqGW0AE9mWA.jpg

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda eşleştikleri İsveç temsilcisi Östersunds ile yapacakları maçlara, transfer edecekleri bazı oyuncuların yetişeceğini söyledi.

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde yapılan kura çekimi sonrasında açıklamada bulunan Ergün, "Hayırlı olsun. İsveç Kupası'nı kazanan takımla eşleştik. İlk maç deplasmanda. Teknik heyetimiz, ligleri devam ettiği için takımı takip edecektir. Liglerinde 3. sıradalar. Takipte olacağız." diye konuştu.

Rakibe değer verdiklerini belirten Ergün, "Amacımız, iki maçta tur atlayacak sonuçları elde edip bir sonraki eleme turuna geçmek ve sonra da gruplara kalmak." ifadesini kullandı.

Yeni sezon için transfer çalışmaları hakkında da Ergün, "Transfer çalışmaları hakkında fazla bir şey söylemeyeyim. Benim konuşmam gereken zaman, işlerin bittiği zaman olacaktır. Şu an için çalışmalarımız devam ediyor. , bu turda oynayacak noktaya gelecektir." değerlendirmesinde bulundu.

GSC Haber

Mehmet Özbek'ten çok daha fazla güven veren biri.

Bu sefer güvenmek istiyorum. İnanıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir halt olacagi yok.
Baktilar cikan takimi mevcut kadro ile de eleriz dediler. Aynen devam eldekilerler

Samsung Galaxy S8+ kullanarak gonderdim

Yan cizmeye, kivirmaya baslamis kelini sevdigimin Cenki.

Su an ki les ve rezil kadromuzla isveclilerin karsisina cikmak cahil cesaretinden baska bisey degil.

Ikinci bir Tromsø rezaletine hazirlikli olalim bence.

kesin gelecekler gomis ve belhanda iste. gomis de muhtemelen yarin kapa duser

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt