Cenk Ergün: "Çarşamba günü Gomis’le bir görüşme olmayacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "Çarşamba günü Gomis’le bir görüşme olmayacak"

cenk_ergun_ucuk_paralara_transfer_yapamayizEC.jpg

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Aytemiz Alanyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Maçın ardından basın mensuplarına konuşan Cenk Ergün’ün ‘Çarşamba günü Gomis’le görüşecek misiniz?’ sorusuna verdiği yanıt şöyle:

“Hemen hemen her konuşmamda söylüyorum. Bana yönetimin verdiği talimat üzerine transfer işlerini yapmaya çalışıyorum. Benim tarzımda da bu konularla ilgili konuşmamak var. Olduğu zaman, gerçekleştiği zaman konuşuruz. Bu tür spekülasyonlar transferi negatif anlamda etkiliyor. Ben bunlarla ilgili bir şey söylemiyorum. Olur olmaz, görüşülür görüşülmez. Bitince resmi anlamda paylaşırız. Bu dedikodulara nedeniyle yoruluyoruz. Bizim bütçemiz, gerçeklerimiz, ihtiyaçlarımız belli. Bu söylediklerimden çarşamba günü Gomis’le görüşme olmayacağını çıkartabilirsiniz”

Bunlar adam değil. Adam olsalardı şimdiden görüşmeleri tamamlamış olurlardı. İçinde bulunduğu durumun farkında bile değiller.

Çarşamba günü görüşme olmıcak tamam​; ama başka bir gün olabilir mı yani ?

Yani Gomis olayı tamamen kalktı mı şimdi?

Butcenize ve gerceklerinize osurayim.
Eren-donk-jong-serdara 10milyon euro bonservis 8 milyon euro yillik gomerken gercekleriniz ve butceniz neydi meraklardayim.
Bi bok yalacaklari yok oradan oraya dolanacak sonra ligden hasan aliyi falan alip bakin transfer yaptik diyecekler.
Her sene ayni terane calisiyoruz he babam avrupayi gezip durun calisiyorsunuz bok calisiyorsunuz taninan 200 kulup esek gibi oyuncu bulup anlasirken siz gezmeye gidip calisiyorsunuz bunun adi calismaksa digerlerinin yaptiginin anlami farkli

senin o kelini
senin o okudugun okulu
senin o torpille makama getiren bunagi
senin o kapcik agzini
senin o beceriksiz karakterini
senin o olmayan ruhunu
senin o zorlanan varligini
senin o calismayan beynini
senin o tembel vucudunu
senin o uctugun ucagi
senin o baskanini
senin o babani
senin o dedeni
senin o anneanneni
senin o halani
senin o teyzeni
senin o olmayan gs sevgini
senin o adini
senin o tum varligini

gece gunduz
sabah aksam
pazar pazartesi
cuma cumartesi
sali carsamba
hergun hersaat herdakka

seveyim igrenc torpilli yaratik

Cenk ergun : Bruma nin sözleşmesini haftasonuna kadar uzatmiyoruz.

Muslera ile ay sonuna kadar sözleşme yenilemeyecegiz.

Sneijder için gelen teklifleri bu hafta degerlendirmeyecegiz

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

''Bizim bütçemiz, gerçeklerimiz, ihtiyaçlarımız belli. Bu söylediklerimden çarşamba günü Gomis’le görüşme olmayacağını çıkartabilirsiniz”

Adem Büyük gelir en fazla diyor.

Böyle saçma bir demeç olur mu?
Direk şöyle "Bu transfer olmaz" diye, yahut "Yorum Yok".

"Veto" etmiş bu transferi, ama sanki bir açık kapı bırakmış gibi.

Üst Alt