Cenk Ergün, Finalde Traore'yi İzledi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün, Finalde Traore'yi İzledi!

cropped_content_galatasaray-traoreyi-istiyor_1qg3n3u2P5pAp0V.jpg

Galatasaray, bir süredir ilgilendiği genç yıldızın dünkü final maçı için İsveç’teydi.

Sportif Direktör Cenk Ergün dün Stockholm'e giderek Manchester United-Ajax arasındaki Avrupa Ligi finalini tribünde izledi.

Ergün'ün burada Ajax'ın Chelsea'den kiraladığı Bertrand Traore ile görüştüğü ortaya çıktı. Geçen hafta Igor Tudor vasıtasıyla Conte'den Traore'yi bir yıl Galatasaray'a kiralık göndermesi istenmişti.

Sabah

Dun ajax tarafinda en iyi oynayan oyuncuydu

Bize gelir mi, orasini bilemem, ustelik chelsea bizim lige yollar mi, pek zannetmiyorum

Çok net hayatımda bu kadar saçma sapan insanları bir arada görmedim. Seçenlere helal olsun. Ben şahsen transferlerle falan fazla ilgilenmiyorum. Kulüp satılsa diye bakıyorum artık olaya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zaten külliyen yalandır ama alınacak adam değil Traore Yasin'in zenci versiyonu demişti bir arkadaş dün burda gerçekten aynı öyle

Futbol bilgisi vizyonu Bruma-Sinan'ın bile çok daha altında çokta bencil

Hiç gerek yok ilk başta defans hattını forveti orta sahayı oluşturalım

kanatlarda Bruma-Sinan-Garry üçlüsü seneye her türlü iş yapar

Yok eğer hem Sinan hem Yasin satılırsa o zaman transfer düşünülür oraya ...

Dursun donemini olabildigince kiralik oyuncularla gecirmek lazim.Ustelik genc,hedefi olan,maliyeti cuzi topculara hic itiraz etmememiz lazim.Seneye elden cikarmak icin ugrasmayiz en azindan.

Güzel Sallamislar, ergunun stadta çekilmiş görüntüsü var mı ?

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

bu adam simdi tam olarak napiyo tatil haricinde güya scoutmu yoksa transfer sorumlusumu?
yani niye bu izliyoda scout izlemiyor ?

Üst Alt