Cenk Ergün | Futbol Direktörü - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben FT ile Cenk ergünün arasında sorun olduğuna inanmıyorum.Kalacaktır diye umuyorum iyi bir yöneticimiz.

Hala şu herife sessiz kalanlar var.

Bu adam futboldan sorumlu kişi ama kimse bunu görmüyor.

Yaptırdığı tüm transferler çöp.
Managerler ile mesajlaştigi kadar furbolcular ile ilgilenseydi sahada takım gibi dururduk.

Futbol şubesini çekip cevirecegine ortalardan kaybolup managerleri zengin etmek için uğraşıyor.

Göstermelik yemek yemelerle takım olunmaz.

Tüm oyuncular birbirine düşman gibi sen ne işe yariyorsun?

Gün yüzü görme DURSUN!

Yapılan transferlerle 11’in direk 7 oyuncun değişti. Nesi çöp bunların acaba? Oyuncuların hangisi düşman gibi? Bu kadar problem nasıl üretebiliyorsunuz?

Dursun ile birlikte bunun da defolmasi lazım.
Senelerdir kulüp içinde ama şimdiye kadar bir artısıni görmedik.

Tek bildiği saçma sapan isimlere 3 katı para vererek getirmek.
Derhal kulüp ile ilişiği kesilmeli.

Umarım yeni başkan, bu herife stad dahil herhangi bir görev vermez.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Yapılan transferlerle 11’in direk 7 oyuncun değişti. Nesi çöp bunların acaba? Oyuncuların hangisi düşman gibi? Bu kadar problem nasıl üretebiliyorsunuz?
Bunun gibi ruh hastaları her forumda var. Yapacak bir şey yok. Sene başında Gomis'e dediklerini aç oku, nasıl bir zat ile karşı karşıya kaldığını görürsün...

Gayet başarılı bir isim. Kadro mühendisliğini iyi yaptı ve bu güzel kadronun kurulmasında büyük emeği geçti.

Cok para verip adam almış. Az paraya adam gelmiyor kardes süper lige ayrıca tam tersini yapıp genc oyunculara yönelse yine elestirirdin. Yani sov veya prim yapma amacli mi yazıyorsun cidden çözemedim. Umrumda değil ne dusunduklerin de yardımcı olmak ta isterim renkdas. Bu kadar yıkıntı olmayı nasıl başardın?

2.cisi yapılan tüm transferler tutacak diye birsey yok. genel itibariyle iyi. Bence sen super ligi hayalinde la liga gibi görüyosun ya da cok fm oynuyorsun.

Son düzenleme:
Üst Alt