Cenk Ergün | Futbol Direktörü - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu vizyonsuzu yine getirdiler ya başımıza harbi helal olsun. Herkesin aklına tudor döneminde kurulan kadro geliyor da benim aklıma cavanda, tolga ciğerci, eren, serdar gibi çöplere verilen paralar. De jong, sighourtson muydu ne karın ağrısıydı o isimlerin alınması geliyor. Futbolcu menajerlerine cukkalatılan milyon eurolar geliyor. Yazık Mustafa Cengiz’in kemikleri sızlıyordur

Bu vizyonsuzu yine getirdiler ya başımıza harbi helal olsun. Herkesin aklına tudor döneminde kurulan kadro geliyor da benim aklıma cavanda, tolga ciğerci, eren, serdar gibi çöplere verilen paralar. De jong, sighourtson muydu ne karın ağrısıydı o isimlerin alınması geliyor. Futbolcu menajerlerine cukkalatılan milyon eurolar geliyor. Yazık Mustafa Cengiz’in kemikleri sızlıyordur
O dönem görevde Nazifoğlu vardı renktaş.

ben faideli olduğunu düşündüm çoğunluk ile ahbert. o.s oynamak kolay değil gördüğümüz üzre. ama maliyeti saçma sapan bişiydi. zannedersem 25 milyon yuro fln gömüldü totalde
yalnız işin trajikomik tarafı şuanki kurla 2 milyon euroya bi adam alsak ozamanki belhandanın 10 milyonluk bonservisinden daha pahalıya patlıyor.eskiden meğer ne zenginmiş kulüplerimiz

Kievde 1 sene mukavelesi kalmış belhandayı 8 m +2 ye bitiren adamdan fazla umutlu olduğunuzu üzülerek gözlemlemekteyim.
Adnan Sezgin ve Levent Nazifoğlu gibi isimleri gördükten sonra maliyetler hatalı olmasına rağmen iyi sonuç alan ekip kurabiliyor.

Keşke uygun maliyet ve iyi ekip kurma işini bir arada yapan birini bulsak ve bu işi ona teslim etsek.

Adnan Sezgin ve Levent Nazifoğlu gibi isimleri gördükten sonra maliyetler hatalı olmasına rağmen iyi sonuç alan ekip kurabiliyor.

Keşke uygun maliyet ve iyi ekip kurma işini bir arada yapan birini bulsak ve bu işi ona teslim etsek.

vadesi kısa lakin iyi bi temel kurdu fernando feguli mariano belhanda ve gomis ile. ama sol bek yoktu ve şamp olan takımda kendinden önce alınan donk ve garynin payı büyüktü. klüp batmasın diye de ndiaye satılmak durumunda kalındı. bu arada adnan sezgin zmnı (haldun üstünel varken) iyi yabancılar almıştık tek problem hoca idi

vadesi kısa lakin iyi bi temel kurdu fernando feguli mariano belhanda ve gomis ile. ama sol bek yoktu ve şamp olan takımda kendinden önce alınan donk ve garynin payı büyüktü. klüp batmasın diye de ndiaye satılmak durumunda kalındı. bu arada adnan sezgin zmnı (haldun üstünel varken) iyi yabancılar almıştık tek problem hoca idi
Haldun Üstünel zamanı alınan yabancılar zaten Haldun Üstünel'in başarısıydı. Haldun Üstünel'in o dönemi haricinde Adnan beylerin transferleri buna Alp Ylman'ın başkan olduğu ve Adnan Polat'ın futbol şubesine baktığı eski dönem de dahil Mapeza, Kuzmanovski TD Saftig kurulan ekipler her seferinde 2-3 senemizi yedi.

Adnan Polat, Özhan Canaydın'ın 3. döneminde başkan yardımcısı olarak girdiği yönetimde de ilk hamlesi Gerets'e kancayı atarak adamı yolladı. Felkamp'ı getirdi, onuda sinir edip kaçırdı ve yine kurduğu ekipler ile ondan sonra yine kaç yılımızı yedi.

Üst Alt