Cenk Ergün: "Futbolcularımız da neler döndüğünün farkında" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DNUmnFAW4AAnpHY.jpg

Çıkıp konuşun.. Korkmayın. Resmen operasyona başladılar doğruyorlar 2 haftadır. Tüp kafasına soktuğum düğmeye bastı.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fernandoya yapilan hareket deyip duruyor, maci izlemedigimden özetlere bakayim dedim. O pozisyonu koymamislar bile. Ananizi sinemaya götüreyim yandas medya.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Geçin aga o işleri çok geç kaldınız. Karabük maçında uydurulan penaltıdan sonra çıkıp ortalığı yangın yerine çevirecektiniz hadi onu geçtim fb maçında sesiniz çıkacaktı. Galip geldik veya yenilmedik diye bu maçlardaki hataları sümen altı ettiniz ne oldu şimdi? Hiç boşuna konuşmayın. Konuşacaksanız zamanında konuşun kaypaklık yapmayın.

Hadi hakemi falan geçtim biz 3 haftadır falan top mop oynamıyoruz zaten. Hocanın çıkardığı kadro kötü, oynattığı oyun kötü, değişiklikleri kötü her şey kötü. Hakemlere gelene kadar önce hoca ve bazı oyuncuların kulağını çekin hatta mümkünse hocayı bu gece postalayın. Boş yapmayın.

Şimdi izledim harbiden sinirlenmiş sesi falan titremiş iyi konuşmuş,tudora falan da ayar vericek gibi.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçin aga o işleri çok geç kaldınız. Karabük maçında uydurulan penaltıdan sonra çıkıp ortalığı yangın yerine çevirecektiniz hadi onu geçtim fb maçında sesiniz çıkacaktı. Galip geldik veya yenilmedik diye bu maçlardaki hataları sümen altı ettiniz ne oldu şimdi? Hiç boşuna konuşmayın. Konuşacaksanız zamanında konuşun kaypaklık yapmayın.

Hadi hakemi falan geçtim biz 3 haftadır falan top mop oynamıyoruz zaten. Hocanın çıkardığı kadro kötü, oynattığı oyun kötü, değişiklikleri kötü her şey kötü. Hakemlere gelene kadar önce hoca ve bazı oyuncuların kulağını çekin hatta mümkünse hocayı bu gece postalayın. Boş yapmayın.
Eline saglik renktasim, virgülüne noktasina kadar katiliyorum.
Kazandigin zaman konusacaksin asil, kaybettikten sonra konussan ne yazar.

olmayan parayi saga sola sacmissiniz kel cenk !!! simdi seneye olmadi ondan sonraki sene yine bi suru adam almak zorunda kalacaz bakalim sen o esnada ne yapiyo olacaksin leshkopat herif.

Güzel konuşmuş da biz Galatasaray taraftarıyız ilk önce bunu bilmesi gerekir.Şu maçtan sonra, Fenerbahçe taraftarının akhisar maçından sonra düşündüklerini düşünmez hissektiklerini hissetmeyiz.Sen oynanan toptan, büyük maçlarda aldığımız skorlardan bahset ilk önce.

Üst Alt