Cenk Ergün: "Futbolcularımız da neler döndüğünün farkında" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hadi git işine cenk ya hiçbirşeye sallamaya hakkımız yok bizim. ts için uzun top muzun top abuk sabuk saçmalamış igor manyağı yine. önce kendi takımın ne oynuyor ona bak takımın kimyasını bozdu sayko herif.

yahu kardeşim hakem pozisyonunu keser vs anlarım peki neden gol yiyorsun hadi 1 yedin ikinciyi neden yiyorsun bahane kabul etmiyoruz ben tudor en başında geldiğinde söyledim ve hala sözümün arkasındayım ve bundan başkada hiçbir yerde farklı konuşmadım.Selçuğu takımda tutan adam futboldan anlamıyordur bu kadar net.

Devre ara eksik bölgelere öyle transfer yapin ki bu ligi de hakemide eze eze yenelim

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Lucescu ile başlayan bize karşı büyük bir operasyon var bu çok açık ancak bu sahada topla voleybol oynayan belhandanın şımarıklığını ndiayenin sürekli düşen performansını tudorun saçma taktiklerini haklı çıkartmaz biz sahada hırslı arzulu takımı bir görmek istiyoruz önce

Yönetim bu bakış açısı ile giderse sezon sonu 3.bile olamayız.

Hakem meselesini medya önünde değil kapalı kapılar arkasında çözüp oyunculara ve hocaya koz vermemek gerekiyor.

Gerçek Kaptan NANDO!

Takımın bu kadar gerilmesi iyi değil. Hakemler tarafından eziliyoruz bu doğru. Maçın başında rakibin sertliğine hakemler müsaade edince kartlar çıkmayınca takım siniyor, ligin başında oynadığımız futboldan eser yok, çünkü takım fizik olarak düşüşe geçti. Ligimiz sert bir lig, ilk haftalarda rakipler sert olmayınca kolay geçti ama artık tüm takımlar fizik olarak iyi. Eğer hep böyle oynayacaksak 5-6 haftaya lige havlu bile atarız. Oyuncular ligin nasıl olduğunu artık anlamışlardır umarım.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Karabük maçında da hakemin berbat yönetimi ve uydurduğu bir penaltı vardı, buna rağmen takım reaksiyon veriyordu, gerekirse hakemi de yenebilmesi gerektiğini gösteriyordu. Şu an o takımdan eser yok, oyuncuların ayağına adeta pranga vuran bir antrenör var, ve bu da özgüven kaybına yol açtı, herkesin ezberi bozuldu. Sinirlerin bu kadar gerilmesi normal değil zira oyuncuların hiçbiri artık oynadığı oyundan keyif almıyor. Büyük maçlarda psikolojik olarak ezik başlamalarına yol açan bir zihniyet mevcut, Allah aşkına elek olmuş trabzona şut bile atamamak ne demek, 4 tane ön libero ile çıkmak ne demek? Bu da saha içinde başka işlerle uğraşmalarına yol açıyor. Hakemler hatalı mı evet hatalı, ama biz 2 haftadır o kadar berbatız ki şu konuyu doğru düzgün dile getiremiyoruz bile.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sorun sadece trabzon maci degil , tekrar ediyorum , ts kadrosundaki oyuncular konsantre olduklarinda kafamizda canlandirdigimiz olcude kotu degiller , bunun ispati da bizi yenmelerinin yani sira besiktas , fenerbahce ve basaksehire de , ustelik 3 une de deplasmanda yenilmemeleridir

eger alanyadan 4 akhisardan 6 yedi diye dipleyeceksek bu adamlari , o zaman bu 3 takimin da rahat rahat yenmesi lazimdi , ustelik istanbuldaydi 3 mac da

bizim konya , fb ve ts maclarindaki sorunumuz isteksizlilik ya da laubalilik de degil , yani bazi oyuncularda bu yonde bir risk var ama bunu ortaya cikaran sey tamamen sahadaki yanlis oyuncu secimleri ve dizilisler

eskiden fizik gucunden kaynakli sorunlar yasardik , o halloldu sayilir , simdi ise yerinde oynamayan oyuncular sorunu yasiyoruz

10 kisiyle bile 60-65 ten sonraki normale donen dizilisteki oyun kotu degildi ts macinda

yapilacak sey belli , ilk 3-5 haftadaki dizilis neyse birebir onu sahaya cikarip oynayin demek

buna ragmen sorun devam ederse biz de baska yerde arariz problemi ama bana kalirsa tamamen dizilis ile alakali

Lan o değilde olcay hakemin önünde neler yaptı bekliyor bir fırsat. Olcayı hemen atması lazım atmıyor lan herif. Göz göre göre iş yapıyorlar

Ha daha büyük bir suç bizim tudorda

Üst Alt