Cenk Ergün, Galatasaray'a Şampiyonluğu Getiren Transferleri Anlattı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün, Galatasaray'a Şampiyonluğu Getiren Transferleri Anlattı!

Amrabat, Belhanda'ya "Galatasaray'dan gelen Cenk Ergün ise önüne ne koyarsa imzala… Ona sonuna kadar güvenebilirsin' demiş.

Ulan Amrabat zaten sevmiyordum seni şimdi iyice nefret ettirdin

yonetiminde oldugu baskan sayet secilirse,
transferlerde suanki mevcut maas skalasindan devam ettirilmek sartiyla transfre devam etsin. sayet baska alternatifleri yoksa...

bonservisi yuksek oyunculara da uzak olalim bi zahmet.

ozellikle
bonservisi elinde olan x oyuncuya *onceki donemindeki gibi yuksek imza parasi, bonus, prim vs yetmedi bide kallavi maas vermek icin getiriliyorsa, kulubun futbol bolumunu kapatalim daha saglikli olur......

diger baskan adayinin tercihi de levent nazifoglu idi yanilmiyosam. o da malesef benzer basarisiz kararlara imza atti....

benim asil sorum su, illa sart mi bu tur bir gorev bireyi ? italya,ingiltere vs de ornekleri var, teknik adam da yapabiliyor bu tur isleri... diger turlu bosuna arti maas verecegiz birde bu mevkideki yoneticiye....

konuya son olarak diyecegim,

kesin bu ikiliden biri olacaksa, bilmelilerki artik eski donem yok...
maas ve imza paralarinda har vurup harman savurma donemi coktan gecti...
yanilmiyorsam genel anlamda merhum mustafa baskanla baslayan maas ,imza konularinin bir istisna oyuncu disinda makul seviyelere cekilmesi onemli yapi tasi olmustu bu baglamda... son yonetimde bu yolu devam ettirdi... umarim yeni gelen yonetim hangisi olursa olsun bu yoldan devam eder. transfer konusunda tek kistas bu olmali. ayagimizi yorgana gore....

bu mesajimin son parafini secim sonrasi secilen baskanin ve yonetiminin basligina da eklemeyi dusunuyorum.

Üst Alt