Cenk Ergün: "Igor Tudor listemizde yoktu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "Igor Tudor listemizde yoktu"

e34fa26ed91448379b1f2c7464f21649.jpeg

FutbolArena
- Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, Igor Tudor'un transfer süreci hakkında yaşananları anlattı.

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün Cenk Ergün, Igor Tudor'un Galatasaray' geliş sürecini şu ifadelerle anlattı;

"Pazartesi günü Karabükspor'dan Tolga Gül, Tudor'un serbest kalma maddesini 3 maaş olarak açıklamış. O ana kadar Tudor ile sıfır temas halindeydik. Salı günü yönetim kurulu yapılıyordu. Bana bir telefon geldi ve Tudor'un menajeri senin telefonunu istiyor, verebilir miyim? dedi.

Kısaca Tudor'un menajeri Seric telefonumu istedi. Kendisi, Bizim Karabükspor'dan çıkış maddemiz var dedi. Ben aldım mesajı yönetime ilettim ve idarecilerimiz konuş dediler. Menajeri 150 bin euroluk çıkış maddesini öder misiniz" dedi. Futbolcu olsa aykırı hareket etmiş olurduk. Yazı almak gerekiyor. Ancak teknik adam kontratı öyle değil. Tudor'un kontratında Orada madde var. Bu parayı öderse gidebilir denmiş.

Başkanımız Dursun Özbek de Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut'u aradı. Ancak Başkan Özbek kendisine ulaşamadı, telefonu kapalıydı. Kendisine mesaj atıp dönmesini istesi sayın başkan. Ben de Karabükspor menajerine not bıraktım. Fakat Karabükspor başkanı Ferudun Tankut geri dönmedi."

Yıllardır kulüpte yaptığı tek yararlı iş o telefonu açmak olmuş

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt