Cenk Ergün: "İlk etapta orta saha için çalışmamız var" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "İlk etapta orta saha için çalışmamız var"

Cenk Ergün: "Çok heyecanlı, mutlu ve gururluyum. Galatasaraylıyım, bu kulübe hizmet edebilme şansını daha önce yaşadım. Geri dönmek bana güzel duygular yaşatıyor. Tarif edemeyeceğim kadar heyecanlıyım."

Cenk Ergün: "Geçen zaman sanki dün gibi. Kulüpten ayrıldığımdan bu yana zaman çok hızlı geçmiş gibi. Ama burada önemli olan Galatasaray, geri kalan her şey bizim için teferruat. Tekrar kulübüme hizmet verme şansını yakaladığım için çok mutluyum."

Cenk Ergün: ''Kulüpten ayrılmadan önce de aynı pozisyondayım. Florya'nın A'dan Z'ye tüm operasyonlarında sevk ve idareyi sağlamak adına görevliyim. Bu göreve sahip olduğum için çok keyifliyim."

Cenk Ergün: "Galatasaray'ın şu an devam eden bir teknik direktör sözleşmesi var. Hali hazırda bir teknik direktörümüz olduğu için diğer isimlerden bahsetmek doğru olmayacaktır."

Cenk Ergün: "Okan Buruk hoca ve bazı yabancı hocaların isimleri geçiyor. Gerekli açıklamaları yapacağız."

Cenk Ergün: "Felipe Melo'dan sen geri dönüyosun 'Şampiyonluklar geri gelsin' diye tebrik mesajı aldım."

Cenk Ergün: "Önceliğimiz akademideki oyuncuları A Takım'a çıkarmak."

Cenk Ergün: "Galatasaray taraftarının gurur duyacağı bir takım kuracağız."

Cenk Ergün: "Eksik gördüğümüz bölgelere transfer yapacağız. İlk etapta orta saha için çalışmamız var."

Cenk Ergün: "Her ayrılık kalbimizi kırar ama futbol profesyonelliktir. Biz ayrıldığımız futbolcularla düzgün şekilde ayrılacağız."

Cenk Ergün: Bildiğim kadarıyla şu an hiçbir futbolcumuza resmi teklif yok."

Cenk Ergün: "Limitler bugün açıklandı ve bize güzel bir hareket kabiliyeti oluştu. Şartlar dahilinde en iyisini yapacağız."

Cenk Ergün: Bilinsin ki uzayan süreçler Galatasaray'ın lehine olduğu için olacaktır.

FVtnHYwXoAEVA8D

Üst Alt