Cenk Ergün: "Önce kazanalım sonra rakiplerin kaybetmesini bekleyelim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün: "Önce kazanalım sonra rakiplerin kaybetmesini bekleyelim"

Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Futbol Zirvesi'nde NTV Spor'un sorularını yanıtlayan Galatasaray FutbolDirektörü Cenk Ergün, "Amacımız Şampiyonlar Ligi. Önce kazanalım sonra rakiplerin kaybetmesini bekleyelim." dedi.Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, NTV Spor'un sorularını yanıtladı.

İlk olarak Levent Nazifoğlu'nun istifasını değerlendiren Cenk Ergün, "Nazifoğlu ile de güzel bir çalışma dönemimiz oldu. Sportif Aşyönetim kurulu üyesi olarak Florya'ya atanmıştı. İstifasını verdi. Sonuçta Yönetim Kurulu içerisindeki yapılanma yönetmce takdiredilecektir. Yönetimin belirleyeceği görevlendirmeye göre çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. Dur durak yok. Lig devam ediyor.Önümüzde hala kazanmamız için müsabakalar var. Rakiplerimiz kaybediyor biz kazanamıyoruz. Tudor'un dediği gibi takımdaeksikler var.

Milli maç arası takıma iyi gelecektir. Bizim amacımız bundan sonra kalanları kazanmak. Rakiplerin kaybına göre ligi enüst seviyede bitirmeye çaylışacağız." dedi.Takımda sakat oyuncuların Tudor'un gelişinden sonra arttığı yorumu için, Daha önce de konuşmuştuk. Sakatlığın birden fazlasebebi var. Florya'daki zemin. Geçirmiş oldukları sakatlıkların tekrarlanması vs...

Şöyle bir algı oluştu ki; o yok. Sanki oyuncularTudor'un antrenman temposundan rahatsızlar, tepki için böyle yapıyorlar. Trabzon maçına da bir kaç oyuncumuz büyük özveriylegeldi. Hiçbir oyuncu tepki içerisinde ve sistemin dışında kalma düşencesinde değil. Bütün oyuncular önümüzdeki sezonunkadrosunda kendilerine yer bulmak istiyorlar. 2 maçtır kazanmıştık, Trabzon'da seri bitti. Rakip 10 kişi kaldı şanslar da bulduk. Amadeğerlendiremedik." ifadelerini kullandı."Gelecek sezon Avrupa kupalarına döneceğiz." diyen Ergün, "Amacımız tabii ki Şampiyonlar Ligi.

Önce kazanalım sonra rakiplerinkaybetmesini bekleyelim." dedi.Galatasaray'a UEFA'dan yeni bir men gelip gelmeyeceği konusunda da konuşan Cenk Ergün, "Başkanımız da söyledi. Bize gelenbilgilere göre o tarz bir sıkıntımız olmadı. Takımı gelecek sezon Avrupa kupalarına katılacak gibi kuruyoruz." şeklinde konuştu.

ntvspor

Cenk Ergun: “Once kazanalım sonra rakiplerin kaybetmesini bekleyelim”

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yürü git lan hayal satıyor hâlâ.

Bu takım ligi ilk 4 içinde bitirse öp başına koy, ne CL sinden bahsediyorsun?

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

başkan Dursun Özbek
Futbol patronu Mehmet Özbek
sportif direktör Cenk Ergün
futbolcusu Sarbi Semih Cavanda Carole Tolga Yasin Selçuk

Sonra bu takım neden başarılı olamıyor ...

"Sıralamada son 3 takım düşecek. Bu çok berbat olduklarını göstermiyor ki. Birisi yukarıda, diğeri aşağıda olacak. Düşünsenize Arsenal’in Süper Lig’de olduğunu. Sürekli kazanamıyorlar. Protestolar olabilir ama herkes birbirine saygı gösterse her şey daha iyi olur." (Ajansspor)

bu ne diyor, anlayan varmi?

"Sıralamada son 3 takım düşecek. Bu çok berbat olduklarını göstermiyor ki. Birisi yukarıda, diğeri aşağıda olacak. Düşünsenize Arsenal’in Süper Lig’de olduğunu. Sürekli kazanamıyorlar. Protestolar olabilir ama herkes birbirine saygı gösterse her şey daha iyi olur." (Ajansspor)

bu ne diyor, anlayan varmi?

Bu adamin beyni yanmis.

Benim anladigim kadariyla ikincilik mucadelesinde rakibimiz olan takimla aramizda 7 puan var ve hedefimiz olan sampiyonlar ligi siralamasi icin de hem kazanmamiz hem de rakipten puan kaybi beklememiz gerektigini belirtmis

tepki gosterilebilecegini ancak asiriya kacilmasinin yanlis oldugunu eklemis

ben bu sekilde anladim

Benim anladigim kadariyla ikincilik mucadelesinde rakibimiz olan takimla aramizda 7 puan var ve hedefimiz olan sampiyonlar ligi siralamasi icin de hem kazanmamiz hem de rakipten puan kaybi beklememiz gerektigini belirtmis

ben bu sekilde anladim

IMG_2639.JPG

AYDlNLANDlM

ben bu sekilde anladim

kongre üyelerimiz böyle 1 zekaya sahipse dursun gibi başkanlar bize müstehak maalesef

"öyle bir algı oluştu ki; o yok. Sanki oyuncular Tudor'un antrenman temposundan rahatsızlar, tepki için böyle yapıyorlar. " :D

Üst Alt