Cenk Ergün Transfer İçin İsim Verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün Transfer İçin İsim Verdi!

cenk-ergun-1.jpg

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, "Negredo ile görüşme yaptık. İsimlerin çıkması bize zarar veriyor. Denayer ise geniş listemizde var" dedi.

Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında Galatasaray, Osmanlıspor’u 2-0’lık skorla mağlup etti. Maçın ardından Cenk Ergün açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılı takımın futbol direktörü Ergün, “İsterdik ki tribünler dolu olsun. Tabii cezamız da var Fenerbahçe maçından dolayı. Osmanlıspor geçen sezon ki çıkışından sonra onlar bu sezon 50’ye yakın maç yaptı. Yine de maçı kazanmayı bildik. 2-0 bence iyi skor ancak oyunda kırılma noktaları vardı. Zora da girebilirdi. Haftanın ilk maçında kazandık ve mutluyuz. 10-11 günlük süreç var takımda izin yapacak birkaç gün. Alanya maçında da kazanmak istiyoruz. En yukarıda bitirmeye çalışıyoruz ve önümüzdeki sezonda Avrupa’da olacağımız ve nereye gideceğimiz önemli ve de burada buna göre de yeni sezona ne zaman ve nasıl başlayacağımızı hesaplamak adına önemli” diye konuştu.

TRANSFERDE MÜJDE!

Cenk Ergün, transfer süreci hakkında gelen bir soru üzerine,

“İsimler çıktığı zaman zarar veriyor transfere. Çok sayıda oyuncu ile görüşüyoruz. Prensipte bize evet diyenler var, sözleşmesi bitenler var. Görüştüğümüz oyuncular var ve temaslar devam ediyor. İsimlerin çıkması zarar veriyor ama. Gereken bölgeye alternatif çalışmalar da yapıyoruz. Sezon sonunda kontratların durumuna göre en hızlı şekilde fırsatlara göre hareket edelim şeklinde düşünüyoruz. Öncelik pozisyonlar var tabii ki transferde. Santrofor mevkinde Podolski gidince tek kalıyoruz. Avrupa’da da ligler bitme aşamasına geldi. Bunların hepsi birlikte hareket eden durum. Transferi ne kadar erken bitirirsek bu iyi olur. Ekonomik şartları da gözetiyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde de yokuz eksilerimiz var ama artılarımız da var. Umuyorum çok güzel kadro oluşturacağız” açıklamalarında bulundu.

Cenk Ergün, “Takım içerisinde sezon bitene kadar hiç bir oyuncu ile konuşmadık. Sezon sonuna kadar en yukarıda bitirelim bakacağız. Wesley’in sözleşmesi devam ediyor, Hakan Balta’nın devam ediyor. Bir tek Sabri’nin bitiyor. Henüz konuşulmuş bir şey yok” dedi.

Son zamanlarda transferi en çok konuşulan oyuncu olan Negredo ile görüşmeler yaptıklarını açıklayan Ergün, “İsimlerin ortaya çıkması bize negatif yansıyor. Zamanı gelince isimleri açılarız. Denayer ile de tekrar olabilir. Geniş listemizde var” diyerek sözlerini sonlandırdı.

AMKSPOR

Gelsin aslan parçası.

denayerr-640.jpg

Leş gibi stoper Gökhan. Bu sene orta saha oynadı olmadıi sol bek oynadı olmadı. Biz de sağ bek oynadı orada da daha iyisi lazım. Mevkisi yok bu adamın.

Sırf havaalanında yattı diye duysusallık yapacaksak işimiz var. Sabri, Semih, Aydın ile bunu yapıp yıllarımızı heba ettik aynı şeyi yapmayalım.

Leş gibi stoper Gökhan. Bu sene orta saha oynadı olmadıi sol bek oynadı olmadı. Biz de sağ bek oynadı orada da daha iyisi lazım. Mevkisi yok bu adamın.

Sırf havaalanında yattı diye duysusallık yapacaksak işimiz var. Sabri, Semih, Aydın ile bunu yapıp yıllarımızı heba ettik aynı şeyi yapmayalım.

Süper dandik takımda oynadı o yüzden. Bunu söylüyorsunuz, sonra Celtic gibi takımların madara ettikleri Zabaleta, Clichy gibi 30'larına gelmiş adamları istiyorsunuz.

Evet, Celtic ve Monchengladback gibi takımlar madara ettiler o adamları, hiç bir işe yaramayan adamları istiyorsunuz geçmiş isimleri için.

Ayrıca Denayer kiralık değil satılık olur kanımca. Kiralanırsa İngiltere'de kiralanır diye düşünüyorum öyle istiyorlarmış ama yazın ortalık karışacak bunu da satabilirler.

Negredo olur bence. Zabaleta da geçen röportajını izledim, PL'den ve yurt dışından teklif aldım ailem için en iyisi neyse oturup düşünücem dedi, muhtemelen bizden teklif aldı, olabilir.

Öyle deme. Gelsin Arslan parçası.

Denayer'i hiç beğenmiyorum yanlış mevki seçen futbolculardan kendisi. Ayrıca hava toplarında da berbat olması büyük dezavantajı.
Duygusallığa yer yok, Denayer savunmadaki sorunların hiçbirini çözemez.

Süper dandik takımda oynadı o yüzden. Bunu söylüyorsunuz, sonra Celtic gibi takımların madara ettikleri Zabaleta, Clichy gibi 30'larına gelmiş adamları istiyorsunuz.

Evet, Celtic ve Monchengladback gibi takımlar madara ettiler o adamları, hiç bir işe yaramayan adamları istiyorsunuz geçmiş isimleri için.

Ayrıca Denayer kiralık değil satılık olur kanımca. Kiralanırsa İngiltere'de kiralanır diye düşünüyorum öyle istiyorlarmış ama yazın ortalık karışacak bunu da satabilirler.

Zabaleta veya Clichy dünya üzerinde tek bek değil kaldı ki Denayer bek de değil.

Madara eden Gladbach kalitesinde süratli takım da bizim ligde yok bu arada. Avrupa da Denayer'i de madara ettiler defalarca. EURO 2016'da Belçika'yı eleyenlerin başında geliyor Galler karşısında. Bizde de CL ve Avrupa maçlarında ezildi hep Denayer. Seviyesi itibari ile çok gelişmesi lazım. Bu ortamda da gelişmesi imkansız.

Hazır oyuncu almak en mantıklısı. Bruma bile 4 senedir gelişmedi bizde. Geçen sezon Sociedad'da ne kaptı ise onunla idare ediyor işte. Kalsın seneye daha iyi olmayacak.

Taraftarlar sohretli futbolcu istiyor. Yonetim de bakıyorum yaşlı, sohretli isimlerin peşinde..

Anlasılan takım iyi analiz edilmeden, taraftara sus payı verilecek..

Takım iyi analiz edilmiş olsaydı, takımın yaşlı, başarıya doymuş, boy ortalamasının kısa, fizik kondusyonu düşük oyunculardan oluştuğu anlaşılırdı..

Zabaleta veya Clichy dünya üzerinde tek bek değil kaldı ki Denayer bek de değil.

Madara eden Gladbach kalitesinde süratli takım da bizim ligde yok bu arada.

Daha 2 sene önce bundan daha iyi bi Gladbach takımına Fener Almanya'da 4 atıp madara etti hem de Aykut Kocaman'la. Beşiktaş filan da madara eder bu Gladbach'i, şimdi daha bile zayıflar. Gözde büyütülecek takım diil Gladbach Can kusura bakmasın.

Hazır oyuncu konusuna katılıyorum ama 30'larına gelmiş çöpler diil. Yani Zabaleta gelir Türkiye'de rahat oynar filan, Zabaleta yavaş adam, Türkiye'de de yetişemeyebilir kontraataklara. Yavaş heryerde yavaş çünkü. Ayrıca ben Avrupa'da da bişey yapıcam diyorsan, ya neyse boşver istediğini alsınlar banane. Yanılıyor da olabilirim ayrıca.

Son düzenleme:
Taraftarlar sohretli futbolcu istiyor. Yonetim de bakıyorum yaşlı, sohretli isimlerin peşinde..

Anlasılan takım iyi analiz edilmeden, taraftara sus payı verilecek..

Takım iyi analiz edilmiş olsaydı, takımın yaşlı, başarıya doymuş, boy ortalamasının kısa, fizik kondusyonu düşük oyunculardan oluştuğu anlaşılırdı..

Yav Dursun'un derdi Galatasaray filan değil be renktaş adam'a tepkiler çok yükseldi can yeleği olacak sadece ismi olan adamlar peşinde şimdi yönetim aynı Tudor'un getirmeside aynı şeydi JoR'e tepkiler çok yükseldi baktılar sosyal medyada filan Tudor için aynıp tutuşuyor millet can yeleği olarak sarıldılar yoksa Galatasaray umurlarında filan değil

Şimdi yine aynı şey peşindeler renktaş ... geçen yazda aynısı oldu Lassana gelecek Leiva gelecek Bony gelecek diye millet kandırdı kendini Tolga geldi De Jong geldi Eren geldi

Piyasası ne şuan mehmet bey

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt