Cenk Ergün | Futbol Direktörü - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
17494.jpg

Yüzünü gomis yapmakla her tarafını gomis yapamazsın yiğit.. biliyon di mi ? :asd:
Uzuvumu kast ettin sanirim r'daş ?

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hala iyi iş çıkardı diyorlar ulan tonla para harcadıkları takım bir sezonu bile çıkaramadı. Fatih hoca Donk ile aldı şampiyonluğu. Bir tek Ndiaye var, o da bizim oyuncumuz değil artık. Gomis gitti, Mariano sürünüyor, Feghouli Belhanda malum, Fernando meçhul, Mariano bomba. Galatasarayın bonservise tonla parası gitti, şu an devam eden sözleşmeler ise bonservislerden daha da vahim. Galatasarayı araplar satın aldı herhalde ki, bu kadar yüksek maliyeti olan ve bir sezon bile dayanamayan bu kadro için iyi iş diyorsunuz.

Hala iyi iş çıkardı diyorlar ulan tonla para harcadıkları takım bir sezonu bile çıkaramadı. Fatih hoca Donk ile aldı şampiyonluğu. Bir tek Ndiaye var, o da bizim oyuncumuz değil artık. Gomis gitti, Mariano sürünüyor, Feghouli Belhanda malum, Fernando meçhul, Mariano bomba. Galatasarayın bonservise tonla parası gitti, şu an devam eden sözleşmeler ise bonservislerden daha da vahim. Galatasarayı araplar satın aldı herhalde ki, bu kadar yüksek maliyeti olan ve bir sezon bile dayanamayan bu kadro için iyi iş diyorsunuz.

Terim+Albayrak gelmese yeni bir 4. lüğe doğru yol alıyorduk açıkçası.Bu kadar para harcamaya gerek yoktu şampiyon olmak için.

Terim+Albayrak gelmese yeni bir 4. lüğe doğru yol alıyorduk açıkçası.Bu kadar para harcamaya gerek yoktu şampiyon olmak için.
Terim katılıyorum, Albayrak katılmıyorum. Ben o adamın etkisinin o kadar da çok olduğuna inanmıyorum. Elimde herhangi bir kanıt yok, ben sadece öyle düşünüyorum. Bu sezon şu ana kadar olanlar bu düşüncemi kuvvetlendirdi.

Terim katılıyorum, Albayrak katılmıyorum. Ben o adamın etkisinin o kadar da çok olduğuna inanmıyorum. Elimde herhangi bir kanıt yok, ben sadece öyle düşünüyorum. Bu sezon şu ana kadar olanlar bu düşüncemi kuvvetlendirdi.

Senin düşüncen senin fikrin bir şey diyemem.Adam sadece Terim döneminde yok,yönetime girmese de son 25 senedir belirgin bir şekilde Galatasaray'ın içinde bir isim.Yönetime girdiğinde de Terim dışında Hamza ve Lucescu ile de başarılı olmuş.Florya'da abilik yapmaktan öte,bürokratik ve politik bağlantıları daha önemli.Bu adam bir işe yaramasa liseliler hiç barındırır mı sence etraflarında?

Senin düşüncen senin fikrin bir şey diyemem.Adam sadece Terim döneminde yok,yönetime girmese de son 25 senedir belirgin bir şekilde Galatasaray'ın içinde bir isim.Yönetime girdiğinde de Terim dışında Hamza ve Lucescu ile de başarılı olmuş.Florya'da abilik yapmaktan öte,bürokratik ve politik bağlantıları daha önemli.Bu adam bir işe yaramasa liseliler hiç barındırır mı sence etraflarında?
Adamı aslında pek de barındırmak istemiyorlar. Bir çok kez dışarıda bıraktılar. Elinden geleni yaptığına şüphem yok ama ben etkisinin o kadar da olduğunu düşünmüyorum. Özellikle bu sezon ben Fatih hocayı yalnız bir savaşçı yönetimi ise laf ile peynir gemisi yürütmeye çalışanlar olarak görüyorum. Bu sadece transfer ile ilgili de bir durum değil. Bugün bana sorsalar Ali Dürüst mü yoksa Abdürrahim Albayrak mı diye, ben Ali Dürüstü isterim yönetimde.

Katılıyorum kesinlikle. 40 milyon Euro bonservis harcanarak güya başarılı olacak kadro kuruldu. Kadro sadece 8 hafta dayandı, sonrasında deplasmanda Beşiktaş'tan 3 Başakşehirden 5 yedi. Bize yakışmayacak sonuçlar alındı. İlk golü yedikten sonra mücadele eden değil aksine mücadeleyi bırakan bir takım görüntüsü veriyoruz. Paralar çöpe gitti adeta.

Fernando 1 sezon oynadı şu an idare ediyor. (sakatlık bayağı düşürdü onu)
Mariano 1 sezon oynadı şu an idare ediyor.
Feghouli'den doğru düzgün hiç katkı alamadık.
Belhanda oynasa dert oynamasa dert.
Gomis iyi bir sezon geçirdi ama sonunda bilerek maç sattı gidebilmek için.
Maicon rakip zenci kanat oyuncularına şov yaptırmak dışında ne işe yarıyor anlamış değilim.
Ndiaye belki en iyi transferimiz, artık bizim oyuncumuz değil.

40 milyon harca.

Kaleci alternatifi yok.
Sol bek yok.
Forvet alternatifi yok.
Orta saha rotasyonu dar.
Stoper rotasyonu dar.
Kanatta Tolga ciğerci oynasın.

Tinercilerin başkanı fiko 40 milyon Euro'ya 2 tane 11 kurardı sıfırdan, bu d****n'un da yönetiminin de Allah bir gün cezasını verecek.

O saçılan paralar yüzünden eksikleri hiç gideremez olduk. O yüzden taraftar olarak bize iş düşüyor bu dönemde. İç sahada stadı doldurup takımı 12 kişi oynatacağız, deplasmanlarda da bütün bildiğimiz duaları okuyacağız.

Adamı aslında pek de barındırmak istemiyorlar. Bir çok kez dışarıda bıraktılar. Elinden geleni yaptığına şüphem yok ama ben etkisinin o kadar da olduğunu düşünmüyorum. Özellikle bu sezon ben Fatih hocayı yalnız bir savaşçı yönetimi ise laf ile peynir gemisi yürütmeye çalışanlar olarak görüyorum. Bu sadece transfer ile ilgili de bir durum değil. Bugün bana sorsalar Ali Dürüst mü yoksa Abdürrahim Albayrak mı diye, ben Ali Dürüstü isterim yönetimde.

İstemiyorlar kendilerine çok ters bir adam ama mecburlar.Sportif konularda siyasetle ve bürokrasiyle bağlantıyı sağlayacak 2-3 isimden biri.Alternatifi olsa hiç yüzüne bakmazlar ama yok şu an.Ali Dürüst'le ikisi tercih konusu yapılamaz bence,ikisi de çok değerli,Galatasaray'a son 20 senede çok fazla şey kazandırmış isimler.Ali Dürüst çok daha aklıbaşında,ağırbaşlı ve ne dediğini bilen birisi,o ayrı bir konu.

Bu hoca-yönetim konusuna da uzun uzun cevap vermiştim.O cevabın üstüne diyecek bir kelimem yok.Sen de biliyorsun.

Albayrak bu sezon eskisinden çok inisiyatif aldı bunu başkan istedi büyük ihtimal tamam yetenekleri, nüfuz ettiği kesim vs var Tr sınırları içinde belki en başarılı yöneticimiz bu konuda ama yurtdışında bir o kadar kötü transfer işinin Albayrak'a bırakılması hataydı ha suç Albayrak'ın diyemem koskoca yönetimde başka adam yok her iş bu adama kalıyorsa ne diyelim ki.

Transfer işi, florya, topçularla ilgilenme, basına demeç vs her şeyin tek 1 kişide toplanması çok yanlış.

Başkan biraz inisiyatif almalı ve yönetime yeni birilerini almalı iş bölümü yapmalı özellikle transferler için.

Albayrak bu sezon eskisinden çok inisiyatif aldı bunu başkan istedi büyük ihtimal tamam yetenekleri, nüfuz ettiği kesim vs var Tr sınırları içinde belki en başarılı yöneticimiz bu konuda ama yurtdışında bir o kadar kötü transfer işinin Albayrak'a bırakılması hataydı ha suç Albayrak'ın diyemem koskoca yönetimde başka adam yok her iş bu adama kalıyorsa ne diyelim ki.

Transfer işi, florya, topçularla ilgilenme, basına demeç vs her şeyin tek 1 kişide toplanması çok yanlış.

Başkan biraz inisiyatif almalı ve yönetime yeni birilerini almalı iş bölümü yapmalı özellikle transferler için.

Basına demeç olayının kesinlikle kendinden alınması gerekiyor özellikle.Transferde özellikle son düzlükte yapılamayan hamleler başımızı ağrıtıyor.Ama bütün bunlara rağmen hala artıları eksilerinin bir hayli önünde bence.

Cenk Ergün: "Transfer zor iş. Mesela Galatasaray'dayken bir oyuncunun transferinde son dakika pürüz çıkmıştı. Sözleşmeler, ücretler her şey tamam. Son anda eşi için de araba istedi. Masadan kalktım hemen. Transferi gerçekleşti ama."

Cenk Ergün: "Sneijder'in gidişinin ardından Belhanda 1. tercihti. Zaman sıkıntımız da vardı. O gün şartlar itibariyle en uygun tercihti. Ayrıca İspanya'dan talipleri de vardı Belhanda'nın."

Üst Alt