Cenk Ergün | Futbol Direktörü - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet biz almasak Sevilla alicakti degil mi.
Sevilla'da asagi yukari 6-8m arasi bir bonservis verirdi ama bizim verdigimiz maasi hayatta vermezdi, bu yuzden bize geldi, mesala o donemde Sevilla Feghouli veya Fernando ile ilgilenseydi yine bu oyuncular bize gelirdi, cunku Sevilla bizimkiler gibi enayi degil, o maasi, bonuslari falan vermezler, bu oyuncularin sozlesmelerine goz atinca insan hayret ediyor.

Senin gibi mal yöneticiler olduktan sonra daha çok kazık yeriz 1.tercihe bak dünyanın en yetersiz 10 numarası, uygun diyor bir de kimin için uygun kiev ve Belhanda için mi bize hiç uygun değil de verdikçe vermişsiniz anca.

Cenk Ergün: "Asamoah'a Galatasaray forması bile götürmüştüm."

Cenk Ergün: "O dönem teknik heyetin de raporu doğrultusunda Tarık Çamdal'ı almak zorundaydık. Beşiktaş ve Trabzonspor da Tarık'ı istiyordu."

Cenk Ergün: "Arda Turan'la ilgilendik ama olmadı."

Abdurrahim gibi cingene pazarligi yapip eli bos dönen sonrada diagneye 10 milyon veren adamlara tercih ederim kendisini.
Fatih terimle calismali ,abdurrahimde floryada komiklikler sakalar motivasyon islerine .

Abdurrahim gibi cingene pazarligi yapip eli bos dönen sonrada diagneye 10 milyon veren adamlara tercih ederim kendisini.
Fatih terimle calismali ,abdurrahimde floryada komiklikler sakalar motivasyon islerine .
Marcao, Luyindama, Nagatomo, Mitroglou, Onyekuru'nun sozlesmelerini begenmedin galiba? Belhanda, Feghouli, Fernando'nun sozlesmelerini bir goz at istersen.

Diagne konusuna gelince, 36 macta 33 gol atan oyuncuyu ucuza alacak degilsin. Sezon sonuna kadar gol sayisi 30'a yakin olursa rahatlikla aldigin paraya satarsin, biz ilk once oyun planimizi degistirmeliyiz.

Ornek veriyorum Diagne gelecek sezon 20 gol atarsa herkes 20den asagi satmayin diyecektir, biraz sabir, daha 4 mac oynadi.

Marcao, Luyindama, Nagatomo, Mitroglou, Onyekuru'nun sozlesmelerini begenmedin galiba? Belhanda, Feghouli, Fernando'nun sozlesmelerini bir goz at istersen.

Diagne konusuna gelince, 36 macta 33 gol atan oyuncuyu ucuza alacak degilsin. Sezon sonuna kadar gol sayisi 30'a yakin olursa rahatlikla aldigin paraya satarsin, biz ilk once oyun planimizi degistirmeliyiz.

Ornek veriyorum Diagne gelecek sezon 20 gol atarsa herkes 20den asagi satmayin diyecektir, biraz sabir, daha 4 mac oynadi.

fatih terimi yakacak abdurrahim albayrak ,yapamadiği transferlerle.
Su anda elestiriliyorsa dusmanlar tarafindan tamamen onun yüzünden .
Unutmayalim 1 sene forvet alamadi.
Kaynaklarida cenk ergunun yaptigi transferlerden karsiliyor.Karsilayacaklar yazin.

Nagatomoyu kimi satacan,onyekuru kiralik. Luyindama ve marcao tamam ama yeterli değil transfer görevinde devam etmesinde.

Cenk Ergün: "Gomis'le sık sık görüşüyorum. Gomis, İstanbul'u çok seviyor. İçinde mutlaka bir gün Türkiye'ye dönme arzusu var. Henüz bunun için erken. Gomis, arada bana şakayla söyler; 'Sen de ben de Galatasaray'a dönsek' diye...''
No thx

Ne olursa olsun gelmemei bu adam dunyanin parasini verip ucaklari getiriyordu.bu yonetim tek kurusun hesabini yaptigi icin bu kadar zorlaniyor bu adam gibi ffp delip kafasina gore transfer yapsa batardik.ndiaye osmanlida 500bin alirken bizde 2,7 milyon euro aldi.rodriguez 300bin alirken yunanistanda bizde 1,2 para aldi.eren kasimpasada 600bine oynarken bizde 1,8 milyon aldi.tolga cigerci almanyada 200bin euro'ya oynarken galatadasaray 2milyon euro aldi.maicon 700bin alirken guney amerikada bizde 2,8 milyon euro aldi.belhanda kievde 1,8milyon euro alirken bizde bonuslarla 4 aldi hala bu leş adami savunan varmi bak verdigi imza paralarini bonservislerini saymiyorum bile.

Ne olursa olsun gelmemei bu adam dunyanin parasini verip ucaklari getiriyordu.bu yonetim tek kurusun hesabini yaptigi icin bu kadar zorlaniyor bu adam gibi ffp delip kafasina gore transfer yapsa batardik.ndiaye osmanlida 500bin alirken bizde 2,7 milyon euro aldi.rodriguez 300bin alirken yunanistanda bizde 1,2 para aldi.eren kasimpasada 600bine oynarken bizde 1,8 milyon aldi.tolga cigerci almanyada 200bin euro'ya oynarken galatadasaray 2milyon euro aldi.maicon 700bin alirken guney amerikada bizde 2,8 milyon euro aldi.belhanda kievde 1,8milyon euro alirken bizde bonuslarla 4 aldi hala bu leş adami savunan varmi bak verdigi imza paralarini bonservislerini saymiyorum bile.

o adamın getirdikleri sayesinde şampiyonluklar var bir de satıp transfer yapıyorsun

diagneyi ergün ve tudor getirse asardınız herhalde ama albayrak-terim olunca ses çıkmıyor

diagne kaç alıyordu şimdi kaç alıyor

akbaba mesela kaç alıyordu şimdi kaç alıyor

o adamın getirdikleri sayesinde şampiyonluklar var bir de satıp transfer yapıyorsun

diagneyi ergün ve tudor getirse asardınız herhalde ama albayrak-terim olunca ses çıkmıyor

diagne kaç alıyordu şimdi kaç alıyor

akbaba mesela kaç alıyordu şimdi kaç alıyor
ee onlarida cikip elestiriyoz nerden kanaate vardin sesimizin cikmadigini?sen 2 yanlisi kiyaslayip daha az yanlisa dogru mu diyorsun?
Adamin getirdikleri sampiyon yapmismis lan bu takimda donk oynadi lan donk son 4 ay kritik haftalarda!carole vardi lan sol bekte fatih hoca takima geldiginde.-20milyon euro aşilmisti ffp butcesi ne sampiyonlugundan bahsediyon?.fatih hoca sampiyon yapti bu takimin bu adamlarin sampiyon takim felan kurduklari yok.tek kulvari bile goturemeyen ostersundsa elenen kadro kurdular gercek bu.fatih hoca bunlarin arkasini topladi diye bunlar kurmus olmuyor kadroyu.gectim fatih hocayi cengiz uefadan ceza almayi engellemesydi bir yerimize sokabilirdik sampiyonlugu fenerin 2011de soktugu gibi.

österşundsa elenen kadro ligin ilk 8 haftası son 4-5 senenin en iyi topunu oynattı.
hafta sonu gelsin de keyiften 4 köşe olalım diye gaza geldik ki ben son zamanlarda hele ki terimin oynattığı topu izleyecem diye heyecanlanmıyorum bile ki forumun genel izlenimi de o yönde.
terim şampiyon yapmış olabilir eyvallah da tudoru itin götüne sokmaya gerek yok, o sene kondisyon olarak ligin en iyi takımıydık.

österşundsa elenen kadro ligin ilk 8 haftası son 4-5 senenin en iyi topunu oynattı.
hafta sonu gelsin de keyiften 4 köşe olalım diye gaza geldik ki ben son zamanlarda hele ki terimin oynattığı topu izleyecem diye heyecanlanmıyorum bile ki forumun genel izlenimi de o yönde.
terim şampiyon yapmış olabilir eyvallah da tudoru itin götüne sokmaya gerek yok, o sene kondisyon olarak ligin en iyi takımıydık.
Elenen kadroda Fernando, Badou, Denayer, Mariano, Feghouli, sol bek yoktu. Gomis, Belhanda, Maicon vardı sadece.

O Östersunds o sene Arsenal'i yendi, Uefa grubundan da galiba lider çıktı.

Üst Alt