Cenk Ergün'den Açıklamalar


Galatasaray Sportif AŞ Futbol Direktörü Cenk Ergün, 1-1 biten Antalyaspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

970.jpgCenk Ergün şu ifadeleri kullandı:

“Almış olduğumuz 1 puan umuyorum ki bize lig maratonunda artı olarak yazılacaktır. Ligin ilk 3 maçındaki tempolu, arzulu, iştahlı oyunumuzu göstermek zorundayız. Bu olmadığı vakit galibiyetten uzaklaşıyoruz. Bizim üzerimize düşen bu hafta içinde iyi bir şekilde hazırlanmak ve içerde oynayacağımız Kasımpaşa maçına yine aynı arzu ve istekle çıkmak olacaktır. Mili maç arasına kadar 3 maçımız var. Bu üç maçta amacımız yine kazanmak. Milli maç arasında da oyuncularımızın hem mental hem de fiziksel olarak daha az hasarla dönemsini beklemek zorundayız."

"Serdar burnunda bir sorun olması ve nem sebebiyle ‘nefes alamıyorum’ diyerek oyundan çıktı. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Yeri gelecek kar, buz olacak... Takıma güveniyoruz. Feghouli de kısa sürede ne kadar etkili olabileceğini gösterdi. Gelecek için ışıkları gösterdi. Teknik ekip çalışmaların yapacaktır. Martin Linnes’in maçın sonuna doğru sıkıntısı oldu. Onun da durumu yarın belli olacak. Ülkemiz genelinde Ağustos ve Eylül başlarındaki çimdeki zafiyet had safhaya çıkmış durumda. Özellikle yeni statlarda üstünün kapalı olması nedeniyle çimin hava almasındaki sıkıntılar lige yansımaya başladı. Ama sonuçta bunlar futbolcun doğasında olan şeyler.”
 
Monchi doğru konusmus.
Stada baksınlar biraz, öyle 4m a nasri'yi almaya benzemez. O adamların oynayabileceği en iyi ortamı da sağlayacaksın.
 
Bu adamın en sevdiğim özelliği hep konuşsun. Diksiyonu düzgün ve neyi ne kadar konuşması gerektiğini bilen adam.

Gidip şu yaşlı dedeleri konuşturtmasınlar ya vallahi :)
 
Zemin konusunda yapilacak tek sey var, su anda en iyi kaliteyi sunan Hibrit Cimi zorunlu kilacaksin, uygulamayana puan cezasi vereceksin.
 
Üst Alt